hakantok1 Web Sayfasi Yapilir VOLKSWAGEN 1303 is basvurusu yap hakantok5 hakantok6 hakantok7 Dugun Gelenekleri Adres 14 Jpg 15 Linkler Kahve Fali Ruyalarim Burclar istanbul plajlari Ankara Havuzlar Otel Yoneticiler Otel Jpg Antalya Butik Oteller 1 Butik Oteller 2 Balayi Otelleri Otel Link Kibris Tanitim Ankara Denince Golf Otelleri Goller ve Denizler Tr Turizm Rehber Hangi Otelde Kalinir Seyahat Acentalari Housekepping Otel Arsiv Turizm Firmalari Karadeniz Yayla Otel Tanitimlar TBMM Alanya Otelleri Belgeli Tesisler Otel ik ik Antik Kentler Ödüllü Plajlar Firma Epostalar Yerli Arabamiz Kaybolan Meslekler Nostalji ve Anilar Turk Starlar Sehitlerimiz Gezelim Gorelim 1 Gezelim Gorelim 2 Fenerbahce  Gezici Rehber Anadol STC Marka Hikayeleri iletisim Bilgilerim Kangal  Turbeler Troleybus Gida Teroru Twitter Takipci Ek Gelir israil Boykot Ankara Terminal OtobuslerKAHVE FALI
 Yoruldunuz. Sıkıldınız. Şöyle güzel okkalı bir türk kahvesini hakkettiniz değil mi? Hadi kahveyi içtiniz diyelim. Kahve içildikten sonra fal bakmamak olmaz. İnsanoğlunun bitmeyen merakı: Geleceği bilmek .

Fal Öncesi, Fal için yapılan hazırlık

1. Bir niyet tutulur.

2. Fincan tabağa ters çevrilmelidir.

3. Fincan soğuyunca kaldırılmalıdır.

4. İlk önce fincana, daha sonra da tabağa bakılır.

 

Fal için hatırlanması gerekenler

 

1. Kahve telvesi yeterli miktarda olmalıdır.

2. Kahve daima aynı yerden içilmelidir.

3. İçildikten sonra dipte kalan telve karıştırılmamalıdır.

4. Soğumadan fincan kaldırılmamalıdır

Kahve Fincanına Nasıl Bakılır?

 

Fincan sapından başlayarak hayali bir kutup, ekvator çizgisi ile ikiye yarılıp dört parça şeklinde elde edilir. Saatin akrep, yelkovanın dönme yönüne göre fala bakmaya başlanmalıdır. Hayali kutup çizgisinin sağ tarafında kalan şekiller pozitif semboller olarak yorumlanır, hayali kutup çizgisi sol tarafında kalan şekiller negatif semboller olarak yorumlanırlar. Hayali ekvator çizgisi üstünde kalan şekiller için olaylar kısa bir zaman sonra gerçekleşecek yorumu yapılmalıdır. Hayali ekvator çizgisi altında kalan şekiller için olaylar daha uzun bir zaman sonra gerçekleşecek yorumu yapılmalıdır.

 

Kahve Tabağına Nasıl Bakılır?

 

Kahve tabağının içindeki telveyi süzülür, tabak dik şekilde tutulur, gözümüzle dört parçaya bölmeliyiz. Şimdi de fincanda gördüğümüz şekilleri veya benzerlerini bu bölümler içinde aramaya sıra gelmiştir. Tabak falında da fincan falındaki gibi önce renge bakarak başlamalıyız. Tabağa konan telvenin şekline bakmalıyız, yalnız tabak falındaki yollar her zaman için aşağıdadır. Bu sebeple, çekim kurallarına göre uzanan bu yolların aynı fincan falındaki gibi yorumlanmamız gereklidir. Tabak falı fincan falındakileri bilgileri onaylamak içindir. Şayet fincan falındaki yorumları onaylamıyor ise niyet neticesindeki yorum çok uzun sürecek veya hiç olmayacak demektir.

 

Fal Yorumunda Dikkat Edilecekler?

 

Kahve falına baktığınız kişi hakkında bilinçaltınızdaki mesajları hatırlamalısınız. Falına baktığınız kişi, fincandaki şekiller arasındaki alakayı derhal kurarak titreşimsel enerji oluşturmalısınız, en kısa zamanda benzetme, sonra da yorum yapmalısınız.

 

Fincandaki şekillerin yorumunu gerek sizi, gerek de falına baktığınız kişiyi aşrı üzmesine yada sevindirmesine izin vermemelisiniz, neticede fal olduğunu unutmayın.

 

Kahveyi fincanın hep aynı noktasından içmişsiniz. Fincan çoktan ters çevrilmiş bile..Tabii önce bir dilek tutmuşsunuz. Aman dilek tutarken unutmayın fincan başınızın üstünde saat istikametinin tersi yönünde üç kez çevrilmeli.. Şimdi ara sıra parmağınızla fincanın ısısını yokluyorsunuz. Üzerine metal konarak çabuk soğuması da sağlanabilir fincanın. Ayrıca bu metalin, fincan içinde çıkabilecek kötülükleri uzaklaştırdığına da inanılır. Bazı falcılara göre de bu metal orada gelecek ile ilgili negatifliği önlesin diye fincan üzerine konurmuş.Tamam sizin fincanınız soğumuş. Işığı arkanıza doğru alarak oturun, fincanı çevirin ve fincanda kalan telvenin şekillerinden falınıza bakmaya başlayalım artık.

 

* Fincan yada tabak falında ilk önce telvenin rengine bakılmalıdır. Şayet renk koyu ise dilediğiniz olamayacak demektir, fakat bunu fincanın içindeki şekiller değiştirebilirler. Eğer renk açık ise dileğinize kolay kavuşacaksınız, ne açık ne de koyuysa muradınız eninde sonunda olacak demektir.Fal bakıldıktan sonra fincan açık bir biçimde bırakılmalıdır, eğer kapatılır ise fal bozulmuş sayılır, hem unutmayın aynı fincana birden fazla bakılmaz. Yine falı bozarsınız.

 

* Fincan sapından başlayarak hayali diklemesine bir çizgiyle fincanın içini iki kısma ayırın. Sonra bu çizgiyi bu kez enlemesine yine hayali bir çizgiyle bölün. Dört parça elde etmiş olacaksınız. Diklemesine çizginin sağ tarafındaki semboller pozitif, sol tarafındaki semboller ise negatif yorumlanır. Fincanın dibine doğru olan semboller uzun bir zaman sonra gerçekleşecektir. Enlemesine çizginin üstündekiler yakın zamanda gerçekleşecektir

 

* Fincanı elinize aldığınızda hafifçe parmaklarınızın ucunda tutacaksınız. Fincanı öne arkaya hafifçe eğerek iç çeperlerdeki telve lekelerine, gölgelerine bütün dikkatinizi vereceksiniz.

 

* Şimdi burada ilk yapılacak şey telve şekillerine yoğunlaşmak. Bunun için fincanın dibine, orta noktasına bakacaksınız daha sonra fincana dudaklarınızı değdirdiğiniz yerden başlayarak saat yönünde ağır ağır bir tur attıracaksınız.Şekillerden uyarı sinyalleri gelmeye başlar. Yine dudağınızı değdirdiğiniz yerden başlayarak kendinizi şekillerin gizli mesajlarına bırakabilirsiniz artık.

 

(BİRAZ DAHA DİKKAT!! Kahve falına baktığınız kişi hakkında bilinçaltınızdaki mesajları hatırlamalısınız. Falına baktığınız kişi, fincandaki şekiller arasındaki ilgiyi derhal kurarak titreşimsel enerji oluşturmalısınız, en kısa zamanda benzetme, sonra da yorum yapmalısınız. Kendi falınıza bakıyorsanız iç sesinize kulak vereceksiniz.)

 

Önce sembollerin neyi işaret ettiğine bakalım:

 

Semboller ve Yorumları

 

Hayvan:Hayvanların çeşitlerine bağlı birçok yorum vardır. Bu yorum iyi de kötü de olabilir. Örneğin; bir Yunus görmek çok iyidir. At görmek asaletle ilgilidir. Kuş, haberdir. Balık parasal olarak gelen kısmeti gösterir. Maymun, şüpheciliği,yırtıcı hayvanlar hırsı sembolize ederler.

 

İnsan:İnsan şekilleri kadın olursa lakırdıyı erkek olursa parayı sembolize eder. Ama tabii ki daha detaylı şekiller de sembolleri değiştirebilirler.

Bitkiler:Kısmet, kader ve gönül işlerini sembolize eder. Bunda da bitki çeşitlerinin yorumları çok farklı olur. Papatya aşkın, yonca sevginin, gül romantikliğin sembolleridir.

Eşyalar:Taşınır veya taşınmaz eşyalar farklı yorumlara yol açar. Örneğin; bina görmek yer almayı, hareket eden bir araba görmek bulunduğun yöreden yer değiştirmek anlamını taşımaktadır. Buzdolabı görmek evdeki sert bir hava estiğini, çamaşır makinesi görmek hane içersinde işlerin oldukça karışacağına işaret eder. Soba görmek, hane içersine yakın ise evdeki havanın iyi olacağı anlamına gelir.

 

ŞEKİLLERDEN YORUMLAR:

 

Acaba kahve falında hangi şekiller neyi işaret ediyor?...

 

1.Kısa düz, yatay çizgi:Bu işaret size yük ve eşya geleceğini haber verir.

2. Üçgen:Bir hediye gönderileceğine işarettir. Elinize kolayca geçecek parayı da haber verebilir.

3. Daire :Şansınızın açılacağını işaret eder. Evlenme işlerinizin yoluna gireceğini, seviyenizin yükseleceğini de haber verir.

4.Ortadan çizgiyle ayrılmış dikey:Devlet veya mahkemedeki bir işinizin isteğinize göre sonuçlanacağını haber verir.

5.Yukardan aşağı dalgalı iki çizgi:Deniz yolu işaretidir. Yakında deniz yoluyla bir seyahate çıkacağınızı veya iş için deniz yolu olan bir yere gideceğinizi bildirir.

6.Küçük, serpme noktalar:Parayı haber verir. Bugünlerde elinize para geçecek demektir.

7.Kare:Mutlu bir evliliği veya aile topluluğu içinde mutlu günlerin başlangıcını işaret eder.

8. Dik kısa çizgi:Karayoluna çıkacağınızı ve dönüşünüzün çok şanslı olacağını haber verir.

9. Fiyonk:Yakında mutlu bir olay var, nişan gibi..

10. Çelenk:Başarı işaretidir. Büyük bir gayretle çalışacağınızı ve sonuçta üstün bir başarıya ulaşacağınızı gösterir.

11. Yıldız:Özellikle uzun veya kısa bir yolculuk habercisidir. Aynı zamanda bir yatırım anlamına da gelebilir.

12.Verev üç nokta:Yeni bir maceranın veya arkadaşlığın başlayacağını gösterir. Noktalar birbirine çok yakın ise sabır gerekli demektir.

13. Doğan güneşe benzer:Büyük hayallerin beklenmedik bir anda aniden gerçekleşeceğini işaret eder.

14.Bir dizi inci gibi:Bir insanın kalbini kazanmak için gayret gösterilmesi gerektiğini hatırlatır. Fedakârlık göstermelisiniz.

15. Büyük harf Y gibi:Beklenmedik bir anda bir arkadaşla karşılaşacağınızı işaret eder. Bu arkadaş size iyilik yapacaktır

16. Bayan çantası şeklinde:Yakında elinize para geçeceğini gösterir. Yalnız tutumlu olmalısınız.

17. Anahtar şeklinde:Taşınacağınızı hatırlatabilir. Bir insanın kalbini kazanmak anlamına da gelir. Yanında yaprak şekli varsa, ağzınızı sıkı tutun.

18.Yaprak :Eski bir dosttan haber ya da yeni bir dost edineceğiniz anlamına gelir. Genellikle iyi bir konuşmayı işaret eder.

19.Göz:İki anlama gelir: Birincisi sizi kıskanan bir insanın varlığını işaret eder. İkincisi de, sizi ilgiyle izleyen, takip eden birinin varlığını gösterir.

20.Kelebek:Kararsız bir arkadaşlığı işaret eder. Azimli ve kararlı hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Dikkat etmelisiniz.

21.Noktalardan ters üçgen:Bir arkadaşınızın sizden yardım isteyeceğini gösterir. Bunu hiçbir zaman önemsiz saymamalı, ona el uzatmalısınız.

22.Kulak:Her söze inanmamak gerektiğini hatırlatır. Dikkatli olunuz, herkese inanırsanız sonunda pişman olabilirsiniz.

23. Yığılı noktacıklar:Çok para harcayacaksınız. Dikkatli olun.

KAHVE FALI SÖZLÜĞÜ

Kahve Falı Sözlüğü A Harfi

-------------------------------------

ABAJUR : Aklınızda sizi meşgul bir iş pozitif sonuç verecek.

ADA : Hiç beklemediğiniz bir paraya kısa sürede kavuşacaksınız.

AĞAÇ : Uzun vadeli ve mutlu bir yaşam sizi bekliyor.

AĞ : Çevrenizde sizi kandırmak isteyenler var.

AHÇI : Bu günlerde yaptığınız iş neticesinde size mutluluk getirecek.

AHTAPOT : Bu günlerde bazı karışık işlere gireceksiniz, dikkatli olun.

AİLE : Sevindirici, pozitif haberler alacaksınız.

AKREP : Birileri sizi kandırmaya çalışıyor, son derece dikkatli olun.

AKBABA : Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz, para kaybı olabilir.

ALEV : Büyük bir aşka tutulacaksınız, sakın ola ki onu kaybetmeyin.

ALYANS : Sevdiğiniz kişi ile aranız açılacaktır, ancak onu yeniden kazanın.

AMPUL : Dertleriniz sona erecek, huzurlu ve pozitif günler sizi bekliyor.

ANAHTAR : Dua ve dilekleriniz en sonunda artık kabul olacak.

ARABA : Çevrenizde sizi seven insanlar var, onları kırmayın.

ARI : Üzüntü, dert ve kederden artık kurtuluyorsunuz.

ARMUT : Beklediğiniz maddi imkanlar nihayet önünüze açılıyor.

ARSLAN : Sizi üzen bir sorunlardan uzaklaşarak ancak rahatlayacaksınız.

ARTI : Üzüntü duyacağınız negatif bir haber alacaksınız.

ASKER : Sıkıntılı bir zamanınızda yakınlarınız yardımınıza koşacak.

AT : Bekar iseniz zengin bir evlilik yapacak, evli iseniz yeni bir ev, mal, zenginliğe kavuşacaksınız.

AT NALI : Hayırlı bir olay yada verimli bir iş sizi bekliyor.

ATEŞ : Çok sevdiğiniz birisinden kısa süreli bir ayrılık yaşayabilirsiniz.

ATLI : Yeni dostluk başlangıcı, uzun süredir göremediğiniz bir dosttan haber alacaksınız.

AV : İşlerinizi çok fazla ihmal ettiniz, artık toparlanmalısınız.

AVCI : Yakında bir iyilikle karşılaşacaksınız, nihayet beklediğinize ulaşacaksınız.

AVUÇ : Negatif olan alışkanlıklardan, dostlardan uzaklaşmanız gerekiyor.

AY : Yüksek kariyer sahibi birisinden negatif bir olay göreceksiniz.

AYAK : Çok zor durumda olan bir kişiye yardım edeceksiniz.

AYI : Kimi kararları iyice düşündükten sonra almalısınız.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü B Harfi

-------------------------------------

BACA : Çok kısa bir zaman sonra sevindirici bir haber alacaksınız.

BACAK : Bu sıralar mal kaybına uğrayabilirsiniz.

BADEM : Kendinizle ilgili düşündüğünüz her yeni atılım için tam zamanıdır.

BAHRİYELİ : Bu sıralar sizin için aşkınızın sonu yoktur, bunu unutmayın.

BALIK : Çok yakın bir sürede beklediğiniz zenginlik, bolluk sizin olacak.

BALİNA : Gerek işlerinizde, gerek de aşk yaşantınızda tam bir başarı görünüyor.

BALON : Dostlarınızla zıtlaşmaktan vazgeçmeniz sizin menfaatiniz içindir.

BALTA : Başınızdaki belalardan bu günlerde kurtulacaksınız.

BARDAK : Sevdiğiniz sizi büyük bir aşk duygusu ile seviyor.

BARİKAT : Yapmak istediğiniz işlerin önünde engeller görülüyor.

BASAMAK : Dilekleriniz bir müddet için gerçekleşmeyebilir sabredin.

BASTON : Çok kazançlı bir iş yapacaksınız, hedeflerinize sadık kalın.

BAŞ : Büyük bir paraya sahip olacaksınız, erkek çocuğu yolda.

BAŞAK : Bolluk, huzur, bereket sizi bekliyor.

BATAN GÜNEŞ : İsteklerinizin bir kısmı kısa zamanda gerçekleşecektir.

BAVUL : Ciddi boyutta kararlar alacaksınız, doğru olan kararı vermeye çalışın.

BAYKUŞ : Çevrenizde dost görünümlü negatif kişiler var dikkatli olmalısınız.

BAYRAK : Dostunuz olan birisi sizi yardımına çağıracaktır.

BEBEK : Pişmanlık duyduğunuz bir iş yapmışsınız, üzülüyorsunuz ama nafile.

BEŞ NOKTA: Uzak bir yerden beklediğiniz mektup nihayet geliyor.

BEŞİK : Bekar iseniz evlilik, evli iseniz çocuk sahibi olacaksınız.

BEŞGEN : İşiniz hakkında verdiğiniz kararlardan dönmeyecek mutlu olacaksınız.

BIÇAK : Çevrenizde oldukça tehlikeli insanlar var, dikkatli olmalısınız.

BİNA : Yakın bir zaman da şan, şöhret sahibi olabilirsiniz.

BİRBİRİNİ KESEN DOĞRU ÇİZGİLER : İyi bir yaşam, zenginlik sizi bekliyor.

BOĞA : Yakında negatif bir şeyler yaşayabilirsiniz tedbirli olun.

BOYNUZ : Gereğinden çok daha fazla dedikodu yapıyorsunuz.

BUĞDAY : Maddi açıdan elinizde bol miktarda para geçecek.

BUKET : Sevdiğinizden ayrılabilirsiniz ama yeni bir kişi ile tanışacaksınız.

BULDOG KÖPEĞİ : Çevrenizdeki kişilerin kıymetini bilmelisiniz.

BULUT : Çözüm bekleyen acı ve negatif olayların üzerine eğilmelisiniz.

BURUN : Çevrenizdeki kariyer sahibi birisinden yardım alacaksınız.

BÜYÜK BİR DAİRE : Kısa bir süre de olsa sizi sıkıntıya sokacak olaylar var.

BÜYÜK BİR KARE : Bir mal, mülk sahibi olacak fırsatlar size doğru geliyor.

BÜYÜK BİR NOKTA : Belki şu sıralarda sevindirici bir haber alabilirsiniz.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü C-Ç Harfi

-------------------------------------

CADI : Size karşı yapılan bir eyleme, davranışa üzülebilirsiniz.

CAMİİ : Çevrenizdeki düşmanlarınıza karşı kesinlikle üstün geleceksiniz.

CANAVAR : Çevrenizde negatif niyetli kişiler var, dikkat etmelisiniz.

CEKET : Sevdiğiniz birisi ile aranız açılabilir.

CENAZE : Bir yolculuğa çıkabilirsiniz, bunun keyfini çıkarmalısınız.

CETVEL : İş yaşantınızda problemler çıkmaya başlayacaktır.

CEVİZ : Sevdiklerinizle mutlu olmaya bakmalısınız, mutluluk sizin elinizde.

CEYLAN : Bekar iseniz ufukta evlilik görünüyor, evli iseniz iyi bir haber sizi bekliyor.

CIMBIZ :Çok yakın bir dostunuzun bir davranışından üzüntü duyacaksınız.

CİĞER : Bir hasta ziyaretine gidebilirsiniz.

CIVATA : İşlerinizi çok daha sıkı takip etmeniz gerekiyor.

CÜCE : Dostlarınızla neşeli, huzurlu bir gün geçireceksiniz.

CÜZDAN : Bir müddet için sırlarınızı en yakın dostunuza bile açmamalısınız.ÇADIR : Maddi haliniz her geçen gün gittikçe düzelecek, sıkıntılarınız bitecek.

ÇAKAL : Sizi kandıracak olan kişiler sizin üzülmenize neden olacaktır.

ÇALGI : Uzun süredir sıkıntısını duyduğunuz bir problem pozitif sonuçlanacaktır.

ÇALI : Kolay yoldan bir paraya sahip olacaksınız.

ÇAM AĞACI : Hayırsız bir kişi bu sizin dostsunuz, onun adımlarınıza dikkat edin.

ÇAN : Fincan ağzına yakınsa dilekleriniz gerçekleşecek, fincanın dibindeyse gerçekleşmeyecektir.

ÇANAK : Kısa bir süre sonra sevdiğiniz kişi ile mühim bir konuda konuşacaksınız.

ÇANTA : Elinize küçük bir miktar para geçebilir.

ÇAPA : Bütün yaşantınızda başarı dolu günler sizi bekliyor, hazırlanmalısınız.

ÇARPI : Çevrenizdeki bazı kişilerle anlaşmazlığınız olacaktır.

ÇATALLI BİR ÇİZGİ : Pozitif sonuçlanacak kararları almanın tam zamanıdır.

ÇAYDANLIK : Sosyal yaşantınızda büyük sürprizler var neticede mutlu olacaksınız.

ÇEKİÇ : Bütün işlerinizde engeller karşınıza çıkacaktır.

ÇEKİRGE : Başınıza üzücü, negatif bir olay gelebilir, dikkatli olmalısınız.

ÇELENK : Bütün sıkıntılar, üzüntüler son bulacaktır.

ÇENGEL : İçinde bulunduğunuz sıkıntılardan ancak dost yardımı ile kurtulacaksınız.

ÇEŞME : Çok kısa bir zaman sonra sevindirici bir haber alacaksınız.

ÇİÇEK : İçersinde bulunduğunuz sıkıntılar kısa bir süre sonra bitecektir.

ÇİVİ : Çevrenize karşı duyduğunuz öfkeyi artık bırakmalısınız.

ÇİZGİ : Çok yakın zamanda bir hastalık kapıda sizi bekliyor.

ÇİZME : İş hayatınızda beklenmedik bir yükselme görünüyor.

ÇOCUK : Beklediğiniz büyük bir kısmete hiç ummadığınız bir anda kavuşacaksınız.

ÇORAP : Sizi ve mal varlığınızı tehdit eden tehlikeye karşı tedbir almalısınız.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü D Harfi

-------------------------------------

DAĞ : Dilekleriniz en sonunda artık yerine gelecektir.

DAL : Çiçekli dal ise arzularınız biraz sabırlı olmanız neticesinde yerine gelecektir.

DALGIÇ : Büyük bir kısmet bu günlerde elinizde geliyor.

DANS: Çevrenizdeki insanların sıkıntı, dertleri artacak, sizde üzülebilirsiniz.

DAVUL : Sizin nazarınızda değersiz bir haber alacaksınız, haberi getirene de dikkat.

DEF : Uğursuzluk, üzüntü, negatif olaylar ve beraberinde kederle karşılaşacaksınız.

DEFTER : İşsizseniz iş bulacaksınız, işiniz var ise geliriniz artacaktır.

DEMİRYOLU : Başarılarınıza artık siz bile yetişemeyeceksiniz.

DENİZALTI : Dostlarınızla birlikte verimli bir tatil yapmayı planlıyorsunuz.

DENİZKIZI : Çevrenizde sizi aldatan insanlar var dikkat.

DENİZ VE DALGASI : Tüm istekleriniz yerine gelecektir.

DEV : İş yaşantınızda, sosyal yaşantınızda büyük gelişmeler olacak.

DEVE : Yakın zamanda bir seyahate çıkacaksınız, neticesi iyide bitebilir, kötüde.

DEVEKUŞU : Hiç ummadığınız bir paraya kavuşabilirsiniz.

DİK VE KALIN BİR ÇİZGİ : Çok faydalı bir seyahate çıkacaksınız.

DİKEN : Üzüntü, tasalarınızdan kurtulacaksınız, borçlarınızı rahat ödeyeceksiniz.

DİKİLİTAŞ : Yakın zamanda bir yolculuğa çıkacaksınız.

DİŞ : Dost olarak kabul ettiğiniz kişilere dikkat etmelisiniz.

DİŞ FIRÇASI : Özel yaşantınızda negatif bir olay yaşayabilirsiniz.

DOKTOR : Tüm sıkıntılarınızdan, dertlerinizden nihayet kurtuluyorsunuz.

DOLMA KALEM : Devlet dairesinde ki işiniz yeni birinin yardımı ile halledilecek.

DOLUNAY : Sizi yakın bir zamanda mutlu, huzurlu yeni bir aşk bekliyor.

DOMUZ : Çevrenizde sözünde durmayan, sizi daima üzen bir dostunuz var.

DÖRTGEN : Sıkıntılı, oldukça zor bir çalışma dönemine giriyorsunuz.

DUDAK : Bir eşyanızı kaybedebilirsiniz.

DUT : Bol kazanç getirecek işe gireceksiniz.

DUVAR SAATİ : Bugünlerde işiniz pozitif yönde yolunda gidecek.

DÜĞME : Bekar iseniz evlilik, evli iseniz sosyal aile hayatınız düzene girecek.

DÜĞÜM : Hayal kırıklıklarından bir türlü kurtulamayacaksınız.

DÜMEN : Aşk hayatınızla alakalı olarak sevgi dolu günler sizi bekliyor.

DÜRBÜN : Uzun süredir neticesini merak ettiğiniz girişim lehinize sonuçlanıyor.

DÜZ VE KALIN BİR ÇİZGİ : Sıkıntılı bir yolculuk yapabilirsiniz.

DÜDÜK : Hayırlı bir haber kısa sürede alacaksınız.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü E Harfi

-------------------------------------

EKMEK : Çok kısa sürede fazla uğraşmadan bir para elinize geçecek.

EL : Sizi bir türlü çekemeyen kişilere karşı kazandığınız başarılar, onları güç duruma düşürecektir.

ELBİSE : Kısa bir süre sonra maddi istekleriniz gerçekleşecektir.

ELDİVEN : Çok sevdiğiniz bir dostunuz sizi ziyarete gelecektir.

ELMA : Devlet yolu ile zengin bir kişiden sevindirici bir haber alabilirsiniz.

EMZİK : Aklınızdan bir türlü çıkamayan eski anıları unutup, mutlu olmalısınız.

ERKEK : Sevdiğiniz kişinin dürüstlüğüne ve güvenine inanmalısınız.

ERKEK ÇOCUK : Kısa bir sürede müjdeli bir haber alabilirsiniz.

EŞEK : İstediğinizin olması bakımından oldukça çok çalışmanız gerekmektedir.

EV : Hastalıklardan, sıkıntılardan nihayet kurtuluyorsunuz.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü F Harfi

-------------------------------------

FARAŞ : Size yakın birisinin çıkardığı bir problem sizi üzecektir.

FARE : Kazancınız artacaktır ancak etrafınızda dalkavuk karakterli kötü kişiler oluşacaktır, onlara dikkat etmelisiniz.

FENER : Mutluluk dolu günler sizi çok yakında ziyaret edecektir.

FES : Yakın bir zamanda hayırlı bir iş için yolculuğa çıkabilirsiniz.

FIÇI : Tuttuğunuz şeyler adeta altına dönüşüyor, etrafınızdaki kişilerde yararlansın.

FINDIK : Kendinizi aşırı derecede dedikoduya kaptırmışsınız dikkatli olun.

FISTIK : İşinizi ihmal edip, lüzumsuz işlerle uğraşıyorsunuz.

FİL : Çevrenizdeki zengin insanların desteği ile elinizde ilerleyeceksiniz.

FİLDİŞİ : Sizi mutlu edecek değerli bir hediye alabilirsiniz.

FİNCAN : Size anlatılanlara sakın ola ki inanmayın.

FİRAVUN : Yaptığınız her iş neticesinde başarı var.

FOK BALIĞI : Hiç beklemediğiniz bir mirasa konacaksınız.

FÜZE : Aile içi huzursuzluk giderek artacaktır, gerekeni şimdiden yapmalısınız.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü G Harfi

-------------------------------------

GAGA : Gereksiz konuşmalar yapıyorsunuz, çok dinleyip, az konuşmalısınız.

GAZETE : Çok yakın zamanda kendinizi bazı olayların içinde bulabilirsiniz.

GEBE KADIN : Bütün sıkıntılara rağmen işinize devam etmekle çok kazanacaksınız.

GELİN : Sizi mutlu edecek bir şey kapınızda adeta sizi bekliyor.

GELİN VE DAMAT : Bütün dilekleriniz nihayetinde gerçek olacaktır.

GELİNCİK : Çok seveceğiniz birisi ile yakın zamanda karşılaşacaksınız.

GEMİ : Bütün sıkıntılardan, hastalıklardan kurtulacaksınız.

GERDANLIK : Aşk yaşantınızda sıkıntılar baş gösterebilir.

GEYİK : Evli iseniz bir çocuğunuz olacak, bekar iseniz zengin biri ile evleneceksiniz.

GÜL : Uzun süredir görmediğiniz bir kişi ile buluşup konuşacaksınız. Sizi sevindirir.

GÜNEŞ : Üzüntüleriniz nihayet sona erecek, mutlu günler geliyor.

GÜVERCİN : Ne kadar saklasanız da siz onu çok seviyorsunuz.

GÖZ : Uzun süredir görmediğiniz bir sevdiğiniz dosta rastlayacaksınız.

GÖZLÜK : Çevrenizdeki negatif kişilerden uzak durun,olay yaratacaklar sizi de çekmeye çalışacaklar.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü H Harfi

-------------------------------------

HAÇ: İstemeden de olsa söylediğiniz bir yalan sonradan sizi üzecektir.

HAKİM: Bütün negatif alışkanlıklardan aniden kurtulmaya karar vereceksiniz.

HALKA: Kısa sürede sevindirici bir haber alacaksınız.

HANÇER: Çevrenizde sizi tehlikeye düşürmek isteyen insanlar var.

HAVUÇ: Tanıştığınız yeni bir dostunuzun size çok faydası olacak.

HAYVAN: Sevdiğiniz kişi ile beraber zor bir iş başaracaksınız.

HAZİNE: Düşündüğünüz işte oldukça başarılı olacaksınız, cesaretle devam edin.

HEMŞİRE: Saklamak zorunda olduğunuz sırrınızı en yakın dostunuza açabilirsiniz.

HEYBE: Sizi sıkıntıya sokabilecek yüklü bir para elinizden çıkabilir.

HİLAL: Sizi oldukça sevindirecek bir haber alacaksınız.

HİNDİ: Girişeceğiniz hemen her işte şansınız sizinle birlikte olacaktır.

HOROZ: Dostlarınızla aranızı açmak isteyen kişiler çevrenizi sarmış.

HURMA AĞACI: Sizi oldukça rahatlatacak bir tatile ihtiyacınız var, hemen gidin.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü I - İ Harfi

-------------------------------------

ISTAKOZ: Elinize yüklü miktarda bir para geçecek.

İBRİK: Yakınınızda bir hamile varsa erkek çocuk doğuracaktır, yoksa sevindirici bir haber alabilirsiniz.

İÇİ BOŞ BİR ÜÇGEN ŞEKLİ: Hiç beklemediğiniz maddi rahatlığa kavuşacaksınız.

İÇİ BOŞ BİR DAİRE ŞEKLİ: İş, sosyal hayatınızda pürüzler nihayet sona eriyor.

İÇİ BOŞ BİR DÖRTGEN ŞEKLİ: Mutlu olmak sadece elinizde, biraz gayret .

İÇİ BOŞ NOKTALAR : Size karşı iyi niyet beslemeyen insanlara dikkat.

İÇİ DOLU BİR ÜÇGEN ŞEKLİ: Elinizden az bir miktar para çıkacaktır.

İÇİ DOLU ÜÇGEN : Beklemediğiniz bir negatif olay sizi yıkacaktır.

İÇİ DOLU DAİRE ŞEKLİ: İşinizde yolunuza küçük problemler çıkacaktır.

İÇİ DOLU DÖRTGEN ŞEKLİ: Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki anlaşmazlıklar giderilmezse üzüntü doğabilir.

İÇİ DOLU NOKTALAR: Sizi sevindirecek olay, haber oldukça çok yakınınızda.

İDAM: İş ve çalışma yaşantınızda size doğru büyük başarılar geliyor.

İĞNE: Maddi durumunuz her geçen gün gittikçe düzelecektir.

İHTİYAR: Gelecekteki hayatınız bolluk, huzur, mutluluk içerisinde geçecek.

İKİ KALIN PARALEL ÇİZGİ: Bir deniz seyahatine çıkmayı düşünebilirsiniz.

İMAM: Olmasını oldukça çok istediğiniz bir arzunuz nihayet gerçek olacak.

İMPARATOR: Şans oyunlarından oldukça büyük para kazanacaksınız.

İNCİ: Yaptığınız yada yapmayı düşündüğünüz her şeyi başaracak güçtesiniz.

İNCİR: Sevdiğiniz kişiden negatif bir davranış göreceksiniz.

İNEK: Evinize şimdiye dek olmadığı kadar mutluluk, huzur, bolluk geliyor.

İNSAN: İki insan karşılıklı ise anlaşma, sırt sırta ise ufukta dargınlık görünüyor.

İP: Yakın zamanda bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

İSKAMBİL: Çevrenizde sizi kıskanan insanlar var.

İSKELET: Sizi büyük bir üzüntüye boğan bir olay yada haberle sarsılacaksınız.

İSKEMLE: Düşündüğünüz tatile oldukça çok yakında çıkacaksınız.

İTALYA: Arkanızdan dedikodu yapanı çevrenizden hemen uzaklaşmalısınız.

İTFAİYE: Hakkınızda yapılan dedikodular size ulaşacak oldukça çok üzüleceksiniz.

İZCİ: Sevdiğiniz insanlarla bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü J Harfi

-------------------------------------

JANDARMA : İstekleriniz gerçekleşecektir, kendinize güveniniz artacaktır.

JİLET: Uzun süredir beklemede olan işinizi sonunda halledeceksiniz.

JOKEY: Elinizde olanları böyle dağıtırsanız kısa süre sonra sıkıntıya düşebilirsiniz.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü K Harfi

-------------------------------------

KAB: Yeni bir iş girişiminde bulunacaksınız.

KABE: Sizi çekemeyenlerin negatifinden kurtulacaksınız onlar neticede kendi dertleriyle uğraşacaklardır.

KABİR: Evinizde sahip olduğunuz bir eşya için tamirat işi ile uğraşabilirsiniz.

KADEH: Gizli sandığınız bazı sırlarınız başkaları tarafından kolaylıkla öğrenilecek.

KADIN: Bir defaya mahsus olmak üzere istediğiniz bir şey kısa sürede gerçek olacak.

KAFA: Yakın sürede tanışacağınız bir kişi size iyilik yapacaktır.

KAFES: Eviniz yok ise bir ev sahibi olacaksınız, var ise ikinci evin sahibi olacaksınız.

KALABALIK: Bugün şans sizden yana istediğiniz hemen her şeyi isteyebilirsiniz.

KALE: Çevrenizdeki sizi seven, daima koruyan kişiye itimat etmelisiniz.

KALEM: Kaderin bütün cömertliği sizin üzerinizdedir, haberiniz olsun.

KALIN BİR TEK ÇİZGİ: Yüklü bir miktarda kısa zamanda mala kavuşacaksınız.

KALKAN: düşündüğünüz kişi sizi çok seviyor, ona güvenmelisiniz.

KALP: Tüm tersliklerden nihayet kurtulacaksınız.

KAMA: Şu sıralar içinizden geldiği gibi hareket etmelisiniz etki altında olmayın.

KAMBUR: bütün sıkıntılar sona erecek, bolluk içerisinde olacaksınız.

KAMÇI: Sıkıntınız var bu durumda yakınlarınızdan yardım istemelisiniz.

KANAT: Hayırlı bir seyahat yapacaksınız.

KANDİL: Yakında sıkıntılı anlar yaşayabilirisiniz dikkat.

KAPI: Bütün negatif olaylar, olaylardan uzak durun, uğursuzluk yakınınızda.

KAPLAN: Çok kısa bir sürede birisi ile nedensiz tartışacaksınız.

KAPLUMBAĞA: Güzel bir kadın yada yakışıklı bir erkek ile tanışacaksınız.

KARAGÖZ: İşlerinizi ve sizi sevenleri ihmal ediyorsunuz kendiniz toplayın.

KARANFİL: Yakın bir zamanda büyük bir aşk yaşayacaksınız.

KARASİNEK: Dost görünümlü nankör biri çevrenizde dolaşıyor.

KARE: Yakın zamanda iyi bir gelir sahibi olacaksınız.

KARGA: Maalesef ki sevdiğiniz kişi sözünde durmayan bir kişi.

KARINCA: Kazançlı, bolluk içinde bir yaşantınız olacak.

KARİDES: Bir yemeğe davet edileceksiniz sonunda mutlu olacaksınız.

KARPUZ: Aşk yaşantınızda sıkıntılardan kurtulacaksınız.

KARTAL: Uğrunda mücadele ettiğiniz hemen her şeyi kazanacaksınız.

KARYOLA: Yakınlarınızın birinden gelecek bir doğum haberi var.

KASE: İşlerinizde gereğinden fazla biçimde başarılı olacaksınız.

KASKET: Bugünlerde işinizle ilgili oldukça kazançlı bir teklif alacaksınız.

KAŞIK: Elinize iyi fırsatlar geçmeye başlamış artık değerlendirmek gerekir.

KAVAK: Ümidinizi kaybetmemelisiniz istediğinizi gerçekleştireceksiniz.

KAYIŞ: Yakında negatif bir haber alabilirsiniz.

KAYIK: Gönlünüzdeki keder, negatif enerji, sıkıntıları bir kenara atacaksınız.

KAZ: Aileniz neşe, huzur, bolluk içersinde olacaktır.

KAZAN: Kısa zamanda bir ölüm haberi alacaksınız.

KAZIK: Mutluluğunuz her geçen gün artarak devam edecek.

KAZMA: Şu günlerde elinize bol miktarda para geçecek, iyi değerlendirin.

KEÇİ: Çevrenizde dost görünen düşmanlar var.

KEDİ: Çevrenizdeki kişinin size faydası olmakla birlikte zararı da var.

KELEBEK: Sakın dost gibi görünenlere inanıp ailenizi riskli işlere atmayın.

KEMAN: Egoist davranışınız çevrenizdeki insanları üzüyor ve kızdırıyor.

KEMER: Hayallerinizin gerçekleşme zamanı geldi, şimdi eylem zamanıdır.

KERTENKELE: Dedikodu yaparak etrafınızdakileri gereksiz yere üzüyorsunuz.

KESE: Keder, tasalarınızı bir kenara atıyorsunuz biriktirmemeye dikkat.

KESER: İçinde bulunduğunuz iş artık istediğiniz şekilde sonuçlanamayacak.

KILIÇ: Sevdiğiniz kişi ile aranızda başka biri yüzünden tartışma çıkabilir.

KIRLANGIÇ: Çıkaracağınız ani bir size maddi kazanç getirecek.

KIZ: İstekleriniz kısa bir süre gecikecek ama sonunda mutluluk senin olacak.

KIZ ÇOCUK: Düşmanlarınız sizin başarınız karşısında oldukça üzülecekler.

KIZAK: Talihsiz günler nihayet bitiyor.

KİLİSE: Dikkatli olmazsanız büyük sıkıntı içerisine düşebilirsiniz.

KİLİT: Girişimlerinizin önünde oldukça çok engeller var.

KİRAZ: Mutlulukla gelecek bir haber sizi sevindirecek.

KİRPİ: Kısa bir süre de olsa kesinlikle tatil yapmaya ihtiyacınız var.

KİTAP: Sıkıntılı günler ve hastalıklardan nihayet kurtulacaksınız.

KOÇ: Etrafında saygı gören önemli biri ile tanışmak size iyi gelecektir.

KOLTUK: Başarılı bir iş yaşantınız olacaktır.

KOLTUK DEĞNEĞİ: Kısa süreli de olsa nihayet bir yolculuğa çıkacaksınız.

KOLYE: Kısa bir süre sonra sevindirici bir haber alacaksınız.

KONAK: İleride hayatınız huzur içerisinde geçecek, biraz sabretmelisiniz.

KORDELA: Sizi neşe, sürpriz dolu bir olay bekliyor, hazırlanın.

KORU: Çevrenizde size iyi duygular beslemeyen kişiler var dikkatli olun.

KOVA: İşlerinizde başarılı olmak bakımından biraz fazla çalışmalısınız, gayret.

KOVBOY: Yeni bir aşk macerasına girişebilirsiniz, hazırlanın.

KOYUN: Unuttuğunuz bir adağınız var, bir an önce yerine getirmelisiniz.

KÖPEK: Sizi seven kişinin sadık olmasına ve size olan güvenine inanın.

KÖPEK BALIĞI: Bir yakınınız ile kısa sürede olsa tartışacaksınız.

KÖPRÜ: Yerine gelecek isteklerinizden dolayı hayli kazançlı çıkacaksınız.

KUBBE: Yaptığınız istediğiniz her işte başarı kazanma dönemindesiniz.

KUĞU: Beklediğiniz haber nihayet kapınıza geldi, hazır olun.

KULAK: Aileden biri ile iftihar edeceksiniz.

KULE: Hatalı davranışlarınız neticede sizi güç durumda bırakacak.

KUMBARA: Büyük miktarda bir para kaybınız olacak.

KUMRAL: Aşk yaşantınız düzeliyor, güzel günler başlıyor.

KUNDURA: Sıkıntılı günlerin ardından pozitif ve güzel günler geliyor.

KURBAĞA: Sevdiğiniz kişi ile oldukça çok ciddi bir konuşma yapacaksınız.

KUPA: Çalışmalarınıza çok daha güçlü sarılmalısınız, başarı sizin olacak.

KURT: Evinize dost görünen bir düşmanınız giriyor, kim olduğunu bulmaya çalışın.

KUŞ: Hayırlı bir iş için çok yakında bir ziyaretçiniz olacak.

KUŞ YUVASI: Bu sıralar bazı uygunsuz yerlere gidebilirsiniz, dikkat.

KUYRUKLU YILDIZ: Oldukça çok uzak bir yerden beklenmedik misafiriniz gelecek.

KUYU: Yakınlarınızdan birini aldatmayı düşünüyorsunuz, sakın yapmayın.

KUYU ÇIKRIĞI: Borçlarınızdan kurtulup nihayet kısa zamanda huzuru bulacaksınız.

KUZU: Bütün dilekleriniz nihayet gerçekleşecek.

KÜÇÜK BİR DAİRE ŞEKLİ: Mali, özel, ve iş yaşantınızdaki başarılara devam.

KÜPE: Ummadığınız bir para bir anda elinize geçecek.

KÜREK: Çalıştığınızın karşılığını nihayet artık alacaksınız.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü L Harfi

-------------------------------------

LALE: Şu ana dek arkadaş kabul ettiğiniz birine aşık olacaksınız.

LAMBA: Bir toplantıya davet edileceksiniz burada neşeli saatler geçireceksiniz.

LAVABO: Şimdiye dek yaptığınız iyiliklerin nihayet karşılığını alacaksınız.

LAZIMLIK: Hastalıklardan kurtulacak nihayet sağlığınıza kavuşacaksınız.

LEĞEN: Hoşlandığınız kimse ile beraber olmak istiyorsunuz, öncelikle hazırlanın.

LEYLEK: Planladığınız seyahate çıkacak veya toplantıya katılacaksınız.

LİMON: Zengin olan ancak fikirlerini beğenmediğiniz biri ile tanışacaksınız.

LOKOMOTİF: Bu sıralar her iş için oldukça çabuk karar vermelisiniz.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü M Harfi

-------------------------------------

MADALYA: Kaybettiğiniz bir eşyayı nihayet bulacaksınız.

MAĞARA: Yapacağınız kısa seyahati herkesten gizleyin.

MAKARA: Planlamış olduğunuz seyahate çıkamayacaksınız.

MAKAS: Sevmediğiniz bir kişi ile aranız her geçen gün iyice açılacak.

MAKİNE: Yapmayı düşündüğünüz bir işte hiç de başarılı olamayacaksınız.

MANDA: Size kötülük yapmak isteyenlerle mücadeleyi bırakmayın, siz kazanacaksınız.

MANDAL: Sinirleriniz bu sıralar oldukça gergin, sakın önemli kararlar almayın.

MANDOLİN: Yeni kişilerle tanışacaksınız onlarla iyi dost olacaksınız.

MANGAL: Çok yakında elinize para yada mal geçecek, bekleyin.

MANTAR: Gerek işinizde, gerek sosyal yaşamda tam başarı sağlıyorsunuz.

MARTI: Yakın olan bir dostunuzdan sevindirici haberler alacaksınız.

MARUL: Özel yaşantınızda bazı aksaklıklar doğabilir.

MASA: Önemli bir toplantıya kısa sürede davet edileceksiniz.

MAYMUN: Her türlü negatifliği kendine huy edinmiş birisi ile tanışacaksınız.

MEKTUP: Yakın zamanda sevindirici bir haber alacaksınız.

MERDİVEN: Çektiğiniz sıkıntıların neticesine geldiniz biraz daha sabır.

MEME: Çok sevineceğiniz bir haber alacaksınız, mutlu olacaksınız.

MEŞALE: İş yaşantınızda büyük başarılar sizi bekliyor.

MEYVA: Bu sıralarda hep sevindirici haber alacaksınız.

MEZAR TAŞI: Hastalıklar devamlı etrafınızda dolaşıyor, dikkat.

MISIR: Beklediğiniz para kısa sürede artık elinize geliyor.

MIZRAK: Kazançlı ve sevinçli bir hafta geçirebilirsiniz.

MİDE: Uzun ve mutlu bir yaşam yaşamak istiyorsanız herkese iyi davranın.

MİDYE: Fazla yemek yiyorsunuz,bundan dolayı rahatsızlık geçirebilirsiniz.

MİĞFER: Kendinizi bir anda büyük bir tartışma ortamının içerisinde bulacaksınız.

MİKROFON: Kısmetiniz bugünlerde olabildiğince açık sayılır.

MİKROSKOP: Daha önceleri hiç yapmadığınız yeni hobilerle uğraşacaksınız.

MİNARE: Dargın olduğunuz bir kişi ile nihayet barışacaksınız, üzülmeyin.

MOTORSİKLET: Seven dostlarınızın biri yakında beklemediğiniz bir iyilik yapacak.

MUM: arzularınıza ancak uzun bir süre sonunda kavuşacaksınız.

MUSLUK: Her şey mükemmel gidiyor artık gereksiz yere üzülmenize gerek yok.

MÜREKKEP BALIĞI: Bir kişinin teklifi sizi oldukça güç durumlara düşürecek.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü N Harfi

-------------------------------------

NAL: Şansınız olabildiğince çok açık, elinize yüklü bir miktar para geçecek.

NAMAZ: Çevrenizde dolaşan uğursuzluk ve kötülüklerden uzaklaşacaksınız.

NAR: Uzun süre beklediğiniz bir mala kavuşarak, dostlarınızı ziyaret edeceksiniz.

NAZARLIK: Çok yakın zamanda sizi sevindirecek bir haber alacaksınız.

NUMARA ( RAKAM ): Falınız bitince talih oyunu oynayın zira şansınız bugün açık.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü O - Ö Harfi

-------------------------------------

ODUN: Arkasından konuştuğunuz birisi bunu duyacaktır, size kızgınlığını belirtecek.

OK: Çok ani bir aşka tutulacaksınız, sonunda o da sizi sevecek.

OLTA: Yararlı ve pozitif işler yapmanın tam sırası.

ORAK: Beklediğiniz doğru haberleri nihayet alacaksınız.

OTOBÜS: Uzun süredir görmediğiniz arkadaşınız ile karşılaşacaksınız.

OTOMOBİL: Sağlığınız oldukça iyi, boşuna endişelenmemelisiniz. ÖĞRENCİ: Bugünlerde yaşantınızda yeni bir sayfa açılmak üzere.

ÖKÜZ: Neşe, sevinç, huzur, bereket, bolluk ve başarı tam kapıda.

ÖRDEK: Sizi çok etkileyecek olan birisi ile kısa sürede tanışacaksınız.

ÖRÜMCEK: Çevrenizdeki zayıf ve tembel kişilerden uzak durmalısınız.

ÖRÜMCEK AĞI: Maddi bakımdan biraz sıkıntıya düşebilirsiniz.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü P Harfi

-------------------------------------

PAKET: Bu günlerde alacağınız bir haber neticede canınızı sıkabilir.

PALTO: Sizi seven kişileri kırmamaya çalışın, onlar gerçekte sizi çok seviyorlar.

PALMİYE: Yakın zamanda bir deniz seyahatine çıkacaksınız.

PANTER: İşte tekrar aşık olma zamanınız geldi, sizde bu günlerde aşık olacaksınız.

PANTOLON: Var olan sıkıntıları atlatmanın yolu yalnızca sabırdır, unutmamalısınız.

PAMUK: Ani bir haber neticesinde büyük bir sevince adeta boğulacaksınız.

PAPAĞAN: Sizde değişik tepkiler uyandıracak bir kişi ile karşılaşabilirsiniz.

PAPATYA: Bir yakınınızı bu günlerde ziyarete gideceksiniz.

PAPAZ: Gereksiz yere hemen korkulara kapılmayın, sizin için iyi değil.

PARA: Yapmayı düşündüğünüz her işi ertelemeden yapmalısınız.

PARAŞÜT: İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan nihayet kurtuluyorsunuz.

PARMAK: Bir zarara uğramanız bu sıralar mümkün görünüyor, dikkat.

PASTA: Bir evlilik haberi veya olayı ile karşılaşacaksınız, hazırlanın.

PENCERE: Yakınlarınızdan birinin ağır hastalığı nihayet geçecek, iyileşecek.

PERGEL: İstekleriniz gerçekleşecek ve yeni atılımlar yapmak arzusu duyacaksınız.

PİL: Yıldırım aşkı bu sıralar sizinde başınıza gelecek, hazırlıklı olmalısınız.

PİPO: Çok yakın zamanda bir dostunuz ile aranız açılabilir.

POLİS: Yaptığınız bir anlaşma sizi oldukça güç durumda bırakacak, haberiniz olsun.

POSTACI: Oldukça hareketli bir seyahate çıkacaksınız, hazırlanın.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü S- Ş Harfi

-------------------------------------

SAAT: Çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız.

SABUN: Sıkıntılardan bir süre boyunca daha kurtulamayabilirsiniz, alışın.

SAÇ: Yaptığınız hemen her iş kazançlı, uzun vadeli biçimde olacaktır.

SAKAL: Ailenizden biri yaptığı iş neticesinde çok başarılı olacaktır.

SALINCAK: Sevdiğiniz kişiye olan sevginiz her geçen gün daha çok azalıyor.

SANDAL: Sizi seven kişi tarafından aldatılıyorsunuz, dikkatli olmanızda yarar var.

SANDALYE: Tatile, uzun seyahate çıkmayı düşünüyorsunuz, şimdi tam zamanı.

SARIK: Sonu iyi gelecek bir iş yolculuğu yapacaksınız.

SARIŞIN: Dostlarınız arasına tanıştığınız yeni kişiler katılacak.

SARKAÇ: Artık karasızlığınızı bırakmalı karar vermelisiniz, çok geç kalmayın.

SAZ: Kısa süre içinde oldukça sevinçli bir haber alacaksınız.

SEPET: Düşündüğünüz işleri uygulamanın tam zamanı şimdi yapabilirsiniz.

SİGARA: Sizi üzen güçlükler nihayet bitecek.

SİLAH: Kötülüğünüzü isteyen insanları tanıyın, öğrenin ve onları zararsız hale getirin.

SİNEK: Çevrenizde sizi çekemeyenler var, dikkat.

SİVRİSİNEK: Saygı ve sevgi duyduğunuz birisi çevresinden negatif etkilenecektir.

SİYAH NOKTALAR-İRİLİ UFAKLI: Kısa sürede elinize bol miktarda para geçecek.

SOĞAN: Ciddi boyutta üzüntülü bir haber alacaksınız.

SOLUCAN: Çevreniz yalancı dostlarla dolu, dikkat.

SORU İŞARETİ: Aşk yaşantınızda tereddütler bir süre daha devam edebilir.

SUBAY: Yakınlarınızla gereksiz yere tartışmaktan kaçının, netice sıkıntı vericidir.

SÜMÜKLÜ BÖCEK: Uzun süredir olan borçlarınızı ödeyeceksiniz, nedeni ise her yerden size gelen kısmetler olmasıdır.

SÜPÜRGE: Aklınızdaki taşınma işini nihayet gerçekleştireceksiniz.

SÜVARİ: Yakınlarınızla aranız açılabilir, siz haklısınız, sonunda bir hediyeniz var. ŞADIRVAN: Uzunca bir süredir beklediğiniz iyi haber yolda.

ŞAMDAN: Bekar iseniz evlilik, evli iseniz yakında çocuk görünüyor.

ŞAPKA: Sizi bekleyen büyük başarılar var, hazırlanın.

ŞATO: Yaşantınızda iyi günler başlıyor, rahat olun.

ŞEMSİYE: Sıkıntılı durumunuz görülüyor, birinden yardım isteyebilirsiniz.

ŞEYTAN: Dost bildiğiniz bir kişi sizin kuyunuzu kazıyor, dikkatli olun.

ŞİŞE: Çevrenizde sırlarınızı saklamayan bir arkadaşınız bulunuyor.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü T Harfi

-------------------------------------

TABAK: Değerli bir mal sahibi olacaksınız.

TABANCA: İçinde bulunduğunuz olaylara bir süre daha çıkış yolu bulunmuyor.

TABUT: Arzuladığınız şey istediğinizden çok daha fazla gerçekleşecek.

TAÇ: Yaptığınız işte oldukça başarılı olacaksınız.

TAHT: Uzun süreli bir seyahate çıkacaksınız.

TAHTARAVELLİ: Düşünceleriniz sürekli değişmekte, karar zamanı.

TAKUNYA: Bütün iş ve sosyal yaşantınızda duraklama olabilir hazırlanın.

TARAK: Mutlu olacağınız bir ilişkiye bu günlerde başlayacaksınız, hazırlanın.

TAVA: Aileniz ile aranız açılabilir, dikkat.

TAVŞAN: Size üzüntü, negatif enerji ve sıkıntı verecek biri devamlı etrafınızda.

TAVUK: Çok zeki olmayan, ancak şen biriyle mutlu olacaksınız.

TAVUSKUŞU: Ummadığınız bir mirasa kısa sürede konacaksınız.

TELEFON: Çok yakın zamanda sevindirici bir haber alacaksınız.

TENCERE: Sevdiğiniz birinden üzülerek de olsa neticede ayrılacaksınız.

TERAZİ: Olaylar karşısında gösterdiğiniz davranış en doğrusudur, devam.

TESBİH: Bir adağınız yada sözünüz var, hemen yerine getirmelisiniz.

TESTERE: Sevdiğiniz ile aranızı açmaya çalışanlar var, çevreye dikkat.

TESTİ: Size dostluk gösteren o zengin kişi ikiyüzlü davranıyor, dikkatli olun.

TIRMIK: Artık yaşantınızı düzene sokmanızın zamanı geldi de geçiyor bile.

TIRTIL: Arkadaşınız ile aranızdaki yaşanan dargınlık nihayet bitiyor.

TİLKİ: Dost diye çevrenizde gezinen kişi yalancı, menfaatine düşkün, dikkatli olun.

TİMSAH: Kötü bir haber alacaksınız, kendinizi hazırlayın.

TOP: İstediğiniz eşyaya nihayet kavuşacaksınız.

TOPAÇ: Dostlarınızı menfaatiniz için kullanıyorsunuz, yakında bunu fark edecekler.

TRAKTÖR: Yaşantınızın bundan sonrası rahat geçecek, üzülmemelisiniz.

TRAMPET: Başınıza gelecek olan oldukça önemli bir olay var.

TRAMVAY: Sevdiğiniz kişi ile aranız açılabilir, dikkatli olun.

TREN: Yaşantınızı değiştirme planlarınız boşa gidebilir, oldukça iyi düşünün.

TÜFEK: Aile yaşantınıza doğru yönelen bir tehlike var.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü U - Ü Harfi

-------------------------------------

UÇAK: Problemlerinizi halledip nihayet istediğiniz seyahate çıkacaksınız.

UÇURTMA: İstediğiniz şeylerden sizi uzaklaştırmak isteyenler var, dikkat.

UD: Çevrenizde yalan söyleyen çok kişi var.

USTURA: Bir haksızlığa uğrayabilirsiniz, tedbirli olmanızda yarar var.

ÜÇ DOLU NOKTA: Yeni bir aşk macerasına başlayacaksınız, hazırlanın.

ÜTÜ: Beklediğiniz haber yolda, hazırlıklı olun yeter.

ÜZÜM: Toplu olarak büyük miktarda bir mala yakın zamanda sahip olacaksınız.

-------------------------------------

Kahve Falı Sözlüğü V - Y - Z Harfi

-------------------------------------

VAZO: Size yakın bir kişi davranışları ile sizin üzerinizde üzüntü yaratacak.

VÜCUT: Yaptığınız iyiliğin karşılığını eninde sonunda mutlaka göreceksiniz.

YABAN DOMUZU: Size iyi görünmeye çalışan kişinin esas hedefi başka, dikkat edin.

YANARDAĞ: Geçmişe duyduğunuz özlemi bir türlü unutamıyorsunuz.

YAPRAK: Eski bir dosttan oldukça pozitif bir haberler alacaksınız.

YARASA: Şikayet ettiğiniz korkulardan neticede kurtulacaksınız.

YARIMAY: Yapmayı düşündüğünüz planlarınız için ortam ve şansınız oldukça uygun.

YATAK: Kararsızlığınızı bırakma zamanınızdır.

YAY: Sağlığınızda her geçen gün düzelme var.

YEL DEĞİRMENİ: Bu güne dek olan bütün emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

YELKEN: Dilekleriniz neticede gerçek olacak, sabredin.

YELPAZE: Bütün sıkıntılarınız nihayet sona erecek.

YENGEÇ: Sizi etkileyen biri ile kısa sürede tanışacaksınız.

YILAN: Etrafınızdaki gizli düşmanını bulmaya çalışmalısınız.

YILDIZ: Beş köşeli ise işlerinizde başarı, altı köşeli ise şansınız açık, yedi köşeli ise üzüntü, sekiz köşeli ise üzücü olaylar peşinizde anlamına gelmektedir.

YUMURTA: Oldukça kolay yoldan bol miktarda para sahibi olacaksınız.

YUMRUK: Sevdiğiniz birine hediye almayı düşünüyorsunuz, tam zamanı.

YOL: Yol çizgileri kısa ve açık ise kısa, çizgileri açık ve uzun ise uzun bir seyahate; çizgiler kapalı yada başka yollarla kesiliyorsa o yolculuk için mani olduğunu gösterir.

ZAR: Bugünlerde talih oyunları için şansınız olabildiğince açıktır.

ZARF: Uzun süredir ihmal ettiğiniz biri sizden haber bekliyor.

ZEYTİN: İyi niyetli birisi ile tanışacaksınız, hazırlanın.

ZİNCİR: İşlerinizde geçici bir durgunluk, neticesinde oluşan sıkıntılar var.

ZURNA: Sevineceğiniz haberler alacaksınız, hazırlanın.

ZÜRAFA: Beraber olduğunuz kişiyle birlikteliğiniz tehlike sinyalleri veriyor dikkat.

 Kahve telvesinin oluşturduğu şekillerden nasıl anlam çıkarılır?

Kahve telvesinin oluşturduğu şekilleri 8 sembol grubuna ayrıdık: hayvanlar, insanlar, sayılar, bitkiler, harfler, organlar, geometrik şekiller ve eşyalar. Telvenin oluşturduğu şekillere göre aşağıdaki sembollere göre kahve falını yorumlayabilirsiniz.

HAYVANLAR:Ağustos böceği - gönül ferahlığı
Ahtapot - karışık işler
Akbaba - para kaybı
Akrep - sizi kandırmaya çalışıyorlar
Arı - üzüntü ve kederden kurtuluş
Aslan - sorunlarınız bitecek
At - asalet
Ayı - zor hayat; uzaklaştırılabilir tehlike
Ayı, aşağıda ayı - büyük saadet
Ayı, yukarıda ayı - uğursuzluktan sakının
Balık - parasal kısmet
Balina - iş ve aşkta başarı
Baykuş - çevrenizde kötü ruhlu insanlar var
Boğa, aşağıda boğa - iyi sağlık
Boğa, yüksekte boğa - kazanç, iyi ücret
Buzağı - erkek çocuk
Ceylan - evlilik, iyi haber
Civciv - mutluluk
Çakal - çevrenizde yalancılar var
Çekirge - üzüntü ve sıkıntı
Deve-zenginlik
Eşek - sıkı bir çalışmaya gireceksiniz
Fare - kazancınız artacak
Fil - güç ve para
Fok balığı - mirasa konacaksınız
Gergedan - işte başarı, itibarın artması
Geyik - dürüstlük ve zeka
Goril - dolandırıcı bir arkadaş
Güvercin - günahsız ve dürüst bir kalp
Hamsi - denize yakın ev almak
Hindi - bol şans
Horoz - aile huzuru, selamet, yeni haberler
Horoz, başı aşağıda gövdesi yukarıda horoz - iyiye doğru ani değişiklik
Horoz, fincanın aşağısında horoz - birisi size zarar vermeye çalışıyor
Horoz, fincanın yukarısında horoz - çok güzel, harika bir haber
Horoz, tepede horoz - saadet, evlilik
İnek - saadet
Kalamar - güç duruma düşüren teklif
Kaplan - tartışma
Kaplumbağa - yeni birisiyle tanışma
Karga - dönek bir arkadaş
Karınca - merak, gerginlik
Karides - bir davete katılmak
Kartal - zor bir savaş sonucunda zafer
Kaz - neşe, huzur, bolluk
Keçi - hain dostlar
Kedi - yoksulluk ve kirlilik
Kelebek - çevrenizde kötü niyetli insanlar var
Kertenkele - beklenmedik sürprizler
Kırlangıç - maddi kazanç
Kısrak başarı ve mutluluk
Kirpi - tatile gitmelisiniz
Koç - itibarlı biri ile tanışacaksınız
Koyun - adaklarınızı yerine getirmelisiniz
Köpek - sadık dost
Kuğu - beklenmedik para
Kurbağa- mutluluk, başarı ve büyük aşk, tatlı haber belirtisi
Kurbağa, kafesin yanında kurbağa - ağır yükten kurtulmak
Kurbağa, yol kenarında kurbağa - uzaktan ziyaretçiniz gelecek ve size yararlı olacak
Kurbağa, yüksekte kurbağa - dul ve zengin birini seviyorsunuz
Kurt - dost gibi görünen bir düşman
Kuş - haber almak
Kuzgun - hane içinde mutsuzluk
Kuzu - dilekleriniz gerçekleşecek
Leylek - yolculuk
Martı - iyi haber
Maymun - şüphecilik
Öküz - neşe, sevinç, bolluk, bereket
Ördek - sadık eş
Örümcek - zayıf ve tembel arkadaşlar
Papağan - garip bir kişi ile tanışacaksınız
Sinek - büyük zenginlik, miras almak
Sivrisinek - arkadaşınızın başı dertte
Tavşan - dar görüşlülük, korkaklık
Tavuk - yabancı birisine hizmet
Tavus kuşu - mirasa konmak
Tilki - hile ve kurnazlık
Tilki, fincanın enine yayılmışsa - birisi sizi aşağılamak istiyor, ama başaramayacak
Timsah - kötü haber
Vahşi hayvan - hırs ve yoksulluk
Yarasa - korkulardan sıyrılmak
Yengeç - birisi ile tanışacak ve ondan etkileneceksiniz
Yılan - ihanet
Yunus - iyi niyet
Zürafa - ilişki bitişi


İNSANLARAşağıya bakan insan kafası - sizin için büyük olmayan tehlike
Biri birine bakan iki yüz - siz ve sevgiliniz
Çember içinde bir yüz - sizi bir kişi seviyor
Çember içinde iki yüz - yakın zamanda evlilik
Çizgi ile ayrılmış iki yüz - ihanet, sevgide aldatılma
Genç adam - ayrılık
İnsanlar - size yardım etmek istiyorlar
Kız - derinden sevgi
Profilden yüz - güçlü savunma
Vücutsuz insan kafası - yaşamınızı hayırlı etkileyen genç bir dost
Yanında hayvan olan bir insan - sizi öven bir kişi
Yaşlı kadın - sağlam ve güvenilir aşk ilişkisi
Yatan insan - hastalık
Yukarıya bakan insan kafası - güçlü koruyucu, size yardım etmek istiyor

BİTKİLER

Ağaç - şan, şöhret
Armut - önünüzde maddi imkanlar açılıyor
Ayva - hastalık
Badem - yeni atılımlara atılacaksınız
Böğürtlen - işte başarı, aşkta yenilgi
Buğday - elinize para geçecek
Çam ağacı - hain bir dostunuz var
Çiçek - aşk
Çiçek, dairelerle birlikte çiçek - para gelecek
Dut - bol kazanç
Elma - iyi haber
Erik - ihanet
Fındık - çok dedikodu yapıyorsunuz
Fıstık - boş işlerle uğraşıyorsunuz
Gül - romantizm
Havuç - arkadaş desteği
Hıyar - şansın açılması
Hurma ağacı - tatile gitmelisiniz
Ispanak - niyetin gerçekleşmesi
İncir - sevdiğiniz kişiden olumsuz cevap alacaksınız
Kabak - yolculuk
Karanfil - büyük aşk
Karpuz - aşk yaşantınızda sıkıntı
Kereste - yaşamda yanlış bir adım
Kestane - endişe
Kiraz - mutlu haber
Krizantem - geç kalmış aşk
Lale - arkadaşınıza aşık olacaksınız
Limon - fikirlerini beğenmeyeceğiniz bir zenginle tanışacaksınız
Mantar - iş ve sosyal yaşamda başarı
Marul - aksilik
Menekşe - zenginle evlenmek
Meşe - düşman üzerinde zafer
Mısır - elinize para geçecek
Nar - mala, mülke kavuşma
Palmiye - deniz yolculuğu
Papatya-aşk
Soğan - üzücü haber
Söğüt - üzüntü, göz yaşları, melankoli
Üzüm - toplu gelir, mal sahibi olma
Yaprak - eski bir arkadaştan haber almak
Yonca - sevgi, uğur
Zeytin - iyi niyetli birisi ile tanışmak


SAYILAR:
1 - sevilmek
2 - uğursuzluk, hastalık
3 - başarılı iş
4 - şansınıza güvenin
5 - dedikodular, boş sohbetler
6 - evlilik
7 - aile saadeti, aşkta mutluluk
8 - bir yakınınızla tartışmak
9 - yeni insanlarla tanışmak
10 - şansınız açık olacak

100 - uzun ve mutlu bir yaşam

-------------------------------------------------------------------------------------------------

EŞYALAR:
Anahtar - hayal kırıklığı
Araba - yer değiştirmek
Ay - olumsuzluklarla karşılaşmak
Ayakkabı - tehlike, buluşma
Baca - kısa zamanda iyi haber alacaksınız
Bardak - sevdiğiniz sizi çok seviyor
Bavul - ciddi kararlar alacaksınız
Bayrak - bir dostunuzun başı dertte
Bıçak - kurban, zarar
Bina - yer almak
Bisiklet - zor yolculuk
Boynuz - çok dedikodu yapıyorsunuz
Bulut - acı haber
Buzdolabı - hane içinde sert hava
Cami - iyi bir insandan yardım almak
Ceket - yakınlarınızın güvenini kaybetmek
Cezve - üzüntü
Cımbız - üzüntü, göz yaşı
Çamaşır makinesi - hane içinde işler karışacak
Çatal - zenginlik
Çelenk - işte başarı
Dağ - keder, can sıkıntısı
Dalga - zarar, ziyan
Değirmen - yalan
Deniz kızı - boş hayaller
Ekmek - sıkıntılar bitecek
Ev, dairenin yanında ev - kendi evini edinmek
Ev, ev çevresinde siyah noktalar - para, kazanç, teminat
Ev, güzel çatılı ev - aile saadeti
Ev, küçük ev - ihtiyaç, darlık
Ev, yukarıda ev - işlerin iyiye gitmesi
Fincan - size yalan söylenecek
Füze - aile içi huzursuzluk
Gemi - sıkıntılar bitecek
Güneş - üzüntüler sona erecek Hilal - iyi haber
Kadeh - sırlarınız açığa çıkacak
Kapı - yeni işyerinde başarı
Kilit - engel
Kolçak - eski bir aşk
Kova - iş yoğunluğu
Kule - iyi amel
Kutu - sevinç, başarı
Makas - başarı
Masa - önemli bir toplantı
Mektup - iyi haber
Merdiven - sorunlarınız bitecek
Mum - arzu
Nal - hayırlı bir olay sizi bekliyor
Otomobil - yolculuk
Parmaklık - kötü durum
Sandalye - yükseliş, başarı
Silah - tartışma
Soba - hane içinde saadet
Şapka - şeref
Şemsiye - sıkıntı
Tabak - beklenmedik rastlantı
Tabut - üzüntü, acı, keder
Tekerlik - macera
Tepe - üzüntü, can sıkıntısı
Terazi - dengeli davranış
Vazo - göz yaşları, pişmanlık
Yanardağ - kızgınlık
Yelken - dilekleriniz gerçekleşecek


ORGANLAR:

Ağız - ciddiyet, iş severlik
Ağız, fincanın ortasında ağız - tatlı haber
Ağız, fincanın yukarısında ağız - iyi arkadaşlar
Ayak - zor durumda olan birisine yardım edeceksiniz
Burun - çevrenizdeki iyi birinden yardım gelecek
Diş - kötü haber, rahatsızlık
El - hayal kırıklığı
Göz - yaşamda değişiklik
Kafa - birisi size iyilik yapacak
Kalp - birini aşırı sevmek
Kulak - aileden biri ile iftihar edeceksiniz
Parmak - bir zarara uğrayabilirsiniz, dikkat
------------------------------------------------------------------------------------------------------
HARFLER:A - düşmanlar üzerinde zafer
B - iktidar, egemenlik
D - zarar, ziyan
E - vicdan azabı çekiyorsunuz
G - dine yönlenmelisiniz
H - evlilik
N - heyecan, gerginlik
P - yalan
S - tanışma
V - mutsuzluk

GEOMETRİK ŞEKİLLERBeşgen - kararlılık ve mutluluk
Çizgi, bir birini kesen doğru çizgiler - iyi bir yaşam
Çizgi, düz çizgi - uzun ve mutlu yaşam
Çizgi, kırık çizgi - yaşamda zorluklar
Daire - iyi bir çevre
Daire, büyük bir daire - sıkıntıya gireceksiniz
Daire, lekeli daire - para
Daire, lekesiz daire - çocuk
Dörtgen - aşkta şans ve başarı
Halka - sevindirici haber
Kare - yaşamınızda mutlu ve kazançlı olacaksınız
Kare, büyük bir kare - mal, mülk sahibi olacaksınız
Nokta, büyük bir nokta - iyi haberler alacaksınız
Oval - evlilik
Oval, çok sayıda oval tepecikler - iş yaşamında başarı
Üçgen - beklenmedik başarı
Üçgen, açık üçgen - siz güvendesiniz
Üçgen, biri birine dokunan iki üçgen - durumunuz belirsizdir
Üçgen, biri birine dokunan üç üçgen - aşkta başarı
Yıldız - özgürlük, gereksiz bağlılıklardan kurtulma


Semboller ve Yorumları

Hayvan

Hayvanların çeşitlerine bağlı birçok yorum vardır. Bu yorum iyi de kötü de olabilir. Örneğin; bir Yunus görmek çok iyidir. At görmek asaletle ilgilidir. Kuş, haberdir. Balık parasal olarak gelen kısmeti gösterir. Maymun, şüpheciliği,yırtıcı hayvanlar hırsı sembolize ederler.

İnsan

İnsan şekilleri kadın olursa lakırdıyı erkek olursa parayı sembolize eder. Ama tabii ki daha detaylı şekiller de sembolleri değiştirebilirler.

Bitkiler

Kısmet, kader ve gönül işlerini sembolize eder. Bunda da bitki çeşitlerinin yorumları çok farklı olur. Papatya aşkın, yonca sevginin, gül romantikliğin sembolleridir.

Eşyalar

Taşınır veya taşınmaz eşyalar farklı yorumlara yol açar. Örneğin; bina görmek yer almayı, hareket eden bir araba görmek bulunduğun yöreden yer değiştirmek anlamını taşımaktadır. Buzdolabı görmek evdeki sert bir hava estiğini, çamaşır makinesi görmek hane içersinde işlerin oldukça karışacağına işaret eder. Soba görmek, hane içersine yakın ise evdeki havanın iyi olacağı anlamına gelir.

ŞEKİLLERDEN YORUMLAR:

Acaba kahve falında hangi şekiller neyi işaret ediyor?...

1.Kısa düz, yatay çizgi
Bu işaret size yük ve eşya geleceğini haber verir.

2. Üçgen
Bir hediye gönderileceğine işarettir. Elinize kolayca geçecek parayı da
haber verebilir.

3. Daire :
Şansınızın açılacağını işaret eder. Evlenme işlerinizin yoluna gireceğini, seviyenizin yükseleceğini de haber verir.

4.Ortadan çizgiyle ayrılmış dikey
Devlet veya mahkemedeki bir işinizin isteğinize göre sonuçlanacağını haber verir.

5.Yukardan aşağı dalgalı iki çizgi:
Deniz yolu işaretidir. Yakında deniz yoluyla bir seyahate çıkacağınızı veya iş için deniz yolu olan bir yere gideceğinizi bildirir.

6.Küçük, serpme noktalar:
Parayı haber verir. Bugünlerde elinize para geçecek demektir.

7.Kare:
Mutlu bir evliliği veya aile topluluğu içinde mutlu günlerin başlangıcını işaret eder.

8. Dik kısa çizgi:
Karayoluna çıkacağınızı ve dönüşünüzün çok şanslı olacağını haber verir.

9. Fiyonk:
Yakında mutlu bir olay var, nişan gibi..

10. Çelenk:
Başarı işaretidir. Büyük bir gayretle çalışacağınızı ve sonuçta üstün bir başarıya ulaşacağınızı gösterir.

11. Yıldız:
Özellikle uzun veya kısa bir yolculuk habercisidir. Aynı zamanda bir yatırım anlamına da gelebilir.

12.Verev üç nokta:
Yeni bir maceranın veya arkadaşlığın başlayacağını gösterir. Noktalar birbirine çok yakın ise sabır gerekli demektir.

13. Doğan güneşe benzer:
Büyük hayallerin beklenmedik bir anda aniden gerçekleşeceğini işaret eder.

14.Bir dizi inci gibi:
Bir insanın kalbini kazanmak için gayret gösterilmesi gerektiğini hatırlatır. Fedakârlık göstermelisiniz.

15. Büyük harf Y gibi
Beklenmedik bir anda bir arkadaşla karşılaşacağınızı işaret eder. Bu arkadaş size iyilik yapacaktır

16. Bayan çantası şeklinde:
Yakında elinize para geçeceğini gösterir. Yalnız tutumlu olmalısınız.

17. Anahtar şeklinde:
Taşınacağınızı hatırlatabilir. Bir insanın kalbini kazanmak anlamına da gelir. Yanında yaprak şekli varsa, ağzınızı sıkı tutun.

18.Yaprak :
Eski bir dosttan haber ya da yeni bir dost edineceğiniz anlamına gelir. Genellikle iyi bir konuşmayı işaret eder.

19.Göz:
İki anlama gelir: Birincisi sizi kıskanan bir insanın varlığını işaret eder. İkincisi de, sizi ilgiyle izleyen, takip eden birinin varlığını gösterir.

20.Kelebek:
Kararsız bir arkadaşlığı işaret eder. Azimli ve kararlı hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Dikkat etmelisiniz.

21.Noktalardan ters üçgen:
Bir arkadaşınızın sizden yardım isteyeceğini gösterir. Bunu hiçbir zaman önemsiz saymamalı, ona el uzatmalısınız.

22.Kulak.
Her söze inanmamak gerektiğini hatırlatır. Dikkatli olunuz, herkese inanırsanız sonunda pişman olabilirsiniz.

23. Yığılı noktacıklar:
Çok para harcayacaksınız. Dikkatli olun.

Gördügünüz Şekillerin Anlamları:
ADA
Hiç beklemediğiniz bir paraya kısa sürede kavuşacaksınız

Çevrenizde sizi kandırmak isteyenler var
AĞAÇ
Uzun vadeli ve mutlu bir yaşam sizi bekliyor
AHTAPOT
Bu günlerde bazı karışık işlere gireceksiniz, dikkatli olun
AİLE
Sevindirici, pozitif haberler alacaksınız
ALEV
Büyük bir aşka tutulacaksınız, sakın ola ki onu kaybetmeyin
ALYANS
Sevdiğiniz kişi ile aranız açılacaktır, ancak onu yeniden kazanın
AMPUL
Dertleriniz sona erecek, huzurlu ve pozitif günler sizi bekliyor
ARABA
Çevrenizde sizi seven insanlar var, onları kırmayın
ARSLAN
Sizi üzen bir sorunlardan uzaklaşarak ancak rahatlayacaksınız
ARTI
Üzüntü duyacağınız negatif bir haber alacaksınız
ASKER
Sıkıntılı bir zamanınızda yakınlarınız yardımınıza koşacak
AT
Bekar iseniz zengin bir evlilik yapacak, evli iseniz yeni bir ev, mal, zenginliğe kavuşacaksınız
ATEŞ
Çok sevdiğiniz birisinden kısa süreli bir ayrılık yaşayabilirsiniz
AY
Yüksek kariyer sahibi birisinden negatif bir olay göreceksiniz
AYAK
Çok zor durumda olan bir kişiye yardım edeceksiniz
BACA
Çok kısa bir zaman sonra sevindirici bir haber alacaksınız
BALIK
Çok yakın bir sürede beklediğiniz zenginlik, bolluk sizin olacak
BALON
Dostlarınızla zıtlaşmaktan vazgeçmeniz sizin menfaatiniz içindir
BALTA
Başınızdaki belalardan bu günlerde kurtulacaksınız
BAŞ
Büyük bir paraya sahip olacaksınız, erkek çocuğu yolda
BAŞAK
Bolluk, huzur, bereket sizi bekliyor
BEBEK
Pişmanlık duyduğunuz bir iş yapmışsınız, üzülüyorsunuz ama nafile
BEŞ NOKTA
Uzak bir yerden beklediğiniz mektup nihayet geliyor
BEŞGEN
İşiniz hakkında verdiğiniz kararlardan dönmeyecek mutlu olacaksınız
BEŞİK
Bekar iseniz evlilik, evli iseniz çocuk sahibi olacaksınız
BULUT
Çözüm bekleyen acı ve negatif olayların üzerine eğilmelisiniz
CAMİİ
Çevrenizdeki düşmanlarınıza karşı kesinlikle üstün geleceksiniz
CIVATA
İşlerinizi çok daha sıkı takip etmeniz gerekiyor
ÇAM AĞACI
Hayırsız bir kişi bu sizin dostsunuz, onun adımlarınıza dikkat edin
ÇAN
Fincan ağzına yakınsa dilekleriniz gerçekleşecek, fincanın dibindeyse gerçekleşmeyecektir
ÇARPI
Çevrenizdeki bazı kişilerle anlaşmazlığınız olacaktır
ÇEKİÇ
Bütün işlerinizde engeller karşınıza çıkacaktır
ÇİÇEK
İçersinde bulunduğunuz sıkıntılar kısa bir süre sonra bitecektir
ÇİVİ
Çevrenize karşı duyduğunuz öfkeyi artık bırakmalısınız
ÇİZGİ
BİRBİRİNİ KESEN DOĞRU ÇİZGİLER : İyi bir yaşam, zenginlik sizi bekliyor. DİK VE KALIN BİR ÇİZGİ : Çok faydalı bir seyahate çıkacaksınız. DÜZ VE KALIN BİR ÇİZGİ : Sıkıntılı bir yolculuk yapabilirsiniz.
ÇİZME
İş hayatınızda beklenmedik bir yükselme görünüyor
ÇOCUK
Beklediğiniz büyük bir kısmete hiç ummadığınız bir anda kavuşacaksınız
DAĞ
Dilekleriniz en sonunda artık yerine gelecektir
DAİRE
KÜÇÜK DAİRE :Mali, özel, ve iş yaşantınızdaki başarılara devam BÜYÜK BİR DAİRE : Kısa bir süre de olsa sizi sıkıntıya sokacak olaylar var.
DAL
Çiçekli dal ise arzularınız biraz sabırlı olmanız neticesinde yerine gelecektir
DAVUL
Sizin nazarınızda değersiz bir haber alacaksınız, haberi getirene de dikkat
DENİZ
Tüm istekleriniz yerine gelecektir
DİKİLİTAŞ
Yakın zamanda bir yolculuğa çıkacaksınız
DÖRTGEN
Sıkıntılı, oldukça zor bir çalışma dönemine giriyorsunuz
DUDAK
Bir eşyanızı kaybedebilirsiniz
EL
Sizi bir türlü çekemeyen kişilere karşı kazandığınız başarılar, onları güç duruma düşürecektir
ELMA
Devlet yolu ile zengin bir kişiden sevindirici bir haber alabilirsiniz
ERKEK
Sevdiğiniz kişinin dürüstlüğüne ve güvenine inanmalısınız
ERKEK ÇOCUK
Kısa bir sürede müjdeli bir haber alabilirsiniz
EV
Hastalıklardan, sıkıntılardan nihayet kurtuluyorsunuz
GEBE KADIN
Bütün sıkıntılara rağmen işinize devam etmekle çok kazanacaksınız
GELİN
Sizi mutlu edecek bir şey kapınızda adeta sizi bekliyor
GELİN DAMAT
Bütün dilekleriniz nihayetinde gerçek olacaktır
GEMİ
Bütün sıkıntılardan, hastalıklardan kurtulacaksınız
GÖZ
Uzun süredir görmediğiniz bir sevdiğiniz dosta rastlayacaksınız
GÜL
Uzun süredir görmediğiniz bir kişi ile buluşup konuşacaksınız. Sizi sevindirir
GÜNEŞ
Üzüntüleriniz nihayet sona erecek, mutlu günler geliyor
HAÇ
İstemeden de olsa söylediğiniz bir yalan sonradan sizi üzecektir.
HALKA
Kısa sürede sevindirici bir haber alacaksınız
HANÇER
Çevrenizde sizi tehlikeye düşürmek isteyen insanlar var
HİLAL
Sizi oldukça sevindirecek bir haber alacaksınız
İP
Yakın zamanda bir yolculuğa çıkabilirsiniz
KADEH
Gizli sandığınız bazı sırlarınız başkaları tarafından kolaylıkla öğrenilecek
KADIN
Bir defaya mahsus olmak üzere istediğiniz bir şey kısa sürede gerçek olacak
KAFA
Yakın sürede tanışacağınız bir kişi size iyilik yapacaktır
KALABALIK
Bugün şans sizden yana istediğiniz hemen her şeyi isteyebilirsiniz
KALE
Çevrenizdeki sizi seven, daima koruyan kişiye itimat etmelisiniz
KALIN ÇİZGİ
Yüklü bir miktarda kısa zamanda mala kavuşacaksınız
KAPI
Bütün negatif olaylar, olaylardan uzak durun, uğursuzluk yakınınızda
KARE
Yakın zamanda iyi bir gelir sahibi olacaksınız
KAŞIK
Elinize iyi fırsatlar geçmeye başlamış artık değerlendirmek gerekir
KAYIK
Gönlünüzdeki keder, negatif enerji, sıkıntıları bir kenara atacaksınız
KIZ
İstekleriniz kısa bir süre gecikecek ama sonunda mutluluk senin olacak
KIZ ÇOCUK
Düşmanlarınız sizin başarınız karşısında oldukça üzülecekler
KOLTUK
Başarılı bir iş yaşantınız olacaktır
KOVA
İşlerinizde başarılı olmak bakımından biraz fazla çalışmalısınız, gayret
KÖPEK
Sizi seven kişinin sadık olmasına ve size olan güvenine inanın
KURT
Evinize dost görünen bir düşmanınız giriyor, kim olduğunu bulmaya çalışın
KUŞ
Hayırlı bir iş için çok yakında bir ziyaretçiniz olacak
KÜREK
Çalıştığınızın karşılığını nihayet artık alacaksınız
LALE
Şu ana dek arkadaş kabul ettiğiniz birine aşık olacaksınız
LAMBA
Bir toplantıya davet edileceksiniz burada neşeli saatler geçireceksiniz
LEYLEK
Planladığınız seyahate çıkacak veya toplantıya katılacaksınız
MAKAS
Sevmediğiniz bir kişi ile aranız her geçen gün iyice açılacak
MANTAR
Gerek işinizde, gerek sosyal yaşamda tam başarı sağlıyorsunuz
MARTI
Yakın olan bir dostunuzdan sevindirici haberler alacaksınız
MASA
Önemli bir toplantıya kısa sürede davet edileceksiniz
MİNARE
Dargın olduğunuz bir kişi ile nihayet barışacaksınız, üzülmeyin
NOKTA
İÇİ BOŞ NOKTALAR : Size karşı iyi niyet beslemeyen insanlara dikkat İÇİ DOLU NOKTALAR: Sizi sevindirecek olay, haber oldukça çok yakınınızda
NUMARA
Falınız bitince talih oyunu oynayın zira şansınız bugün açık
OK
Çok ani bir aşka tutulacaksınız, sonunda o da sizi sevecek
OTOMOBİL
Sağlığınız oldukça iyi, boşuna endişelenmemelisiniz
ÖRÜMCEK
Çevrenizdeki zayıf ve tembel kişilerden uzak durmalısınız
PALMİYE
Yakın zamanda bir deniz seyahatine çıkacaksınız
PANTOLON
Var olan sıkıntıları atlatmanın yolu yalnızca sabırdır, unutmamalısınız
PAPATYA
Bir yakınınızı bu günlerde ziyarete gideceksiniz
SAAT
Çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız
SANDAL
Sizi seven kişi tarafından aldatılıyorsunuz, dikkatli olmanızda yarar var.
SİLAH
Kötülüğünüzü isteyen insanları tanıyın, öğrenin ve onları zararsız hale getirin
SORU İŞARETİ
Aşk yaşantınızda tereddütler bir süre daha devam edebilir
ŞAPKA
Sizi bekleyen büyük başarılar var, hazırlanın
ŞATO
Yaşantınızda iyi günler başlıyor, rahat olun
ŞEMSİYE
Sıkıntılı durumunuz görülüyor, birinden yardım isteyebilirsiniz
ŞEYTAN
Dost bildiğiniz bir kişi sizin kuyunuzu kazıyor, dikkatli olun
ŞİŞE
Çevrenizde sırlarınızı saklamayan bir arkadaşınız bulunuyor
TABAK
Değerli bir mal sahibi olacaksınız
TAVŞAN
Size üzüntü, negatif enerji ve sıkıntı verecek biri devamlı etrafınızda
TAVUK
Çok zeki olmayan, ancak şen biriyle mutlu olacaksınız
TOP
İstediğiniz eşyaya nihayet kavuşacaksınız
TREN
Yaşantınızı değiştirme planlarınız boşa gidebilir, oldukça iyi düşünün
TÜFEK
Aile yaşantınıza doğru yönelen bir tehlike var
UÇAK
Problemlerinizi halledip nihayet istediğiniz seyahate çıkacaksınız
ÜÇGEN
İÇİ DOLU ÜÇGEN : Beklemediğiniz bir negatif olay sizi yıkacaktır İÇİ BOŞ BİR ÜÇGEN ŞEKLİ: Hiç beklemediğiniz maddi rahatlığa kavuşacaksınız
ÜZÜM
Toplu olarak büyük miktarda bir mala yakın zamanda sahip olacaksınız
VAZO
Size yakın bir kişi davranışları ile sizin üzerinizde üzüntü yaratacak
YAPRAK
Eski bir dosttan oldukça pozitif bir haberler alacaksınız
YATAK
Kararsızlığınızı bırakma zamanınızdır
YAY
Sağlığınızda her geçen gün düzelme var
YILDIZ
Beş köşeli ise işlerinizde başarı, altı köşeli ise şansınız açık, yedi köşeli ise üzüntü, sekiz köşeli ise üzücü olaylar peşinizde anlamına gelmektedir
YOL
Yol çizgileri kısa ve açık ise kısa, çizgileri açık ve uzun ise uzun bir seyahate; çizgiler kapalı yada başka yollarla kesiliyorsa o yolculuk için mani olduğunu gösterir
ZİNCİR
İşlerinizde geçici bir durgunluk, neticesinde oluşan sıkıntılar var

Ankara

ANGORA TURAN GÜNEŞ BUL.No: 42-YILDIZ 438 33 62 AKMAN SELANİK CAD. No: 44-A-KIZILAY 425 11 68 BÖREKCHİ BİRLİK MAH. DOĞUKENT CAD. 123.SOK.No:4/A-ÇANKAYA 496 12 45 CAKELAND 8.CAD.No:53/10 GALERIA-ÜMİTKÖY 235 26 00 DENİZATI HOŞDERE CAD. No:206-D-ÇANKAYA 438 22 22 DİVAN ATATÜRK BUL.No:58 KIZILAY 425 75 00 FALEZ 8.CAD. No:35-EMEK 223 70 33 FLAMİNGO TUNALI HİLMİ CAD.No:93-B-K.DERE 426 83 72 FUNDA KULELİ SOK. No:91-A-GOP 437 96 82 HACIBABA NECATİBEY CAD. No:22-D-SIHHIYE 229 47 09 JOLİ TURAN GÜNEŞ BULVARI No: 78-A-ORAN 441 11 38 KUKİ BİNNAZ SOK. No:3-A K.DERE 466 38 38 MELİSSA GÜVENLİK CAD. No:85-A A.AYRANCI 428 47 12 MERAM TUNALI HİLMİ CAD.No:113-B K.DRE 428 47 12 ÖZSÜT SELANİK.CAD. No:33/C KIZILAY 418 30 69 PALET FİLİSTİN CAD. HORASAN SOK. No:2-B GOP 437 20 21 SERENDER SİMON BOLİVAR CAD. No:10-A ÇANKAYA 439 86 56 AYŞEGÜL ERLER 363 37 86 BEST ABİDİN DAVER SOK. 2A-ÇANKAYA 441 16 02 BİLİNTUR BİLKENT 5.SOK 4-BİLKENT 266 45 22 BUDAKALTI CATERING ARJANTİN CAD. BUDAK SOK. No: 6 GOP 427 85 45 CLB ORGANİZASYON ALPER SOK. No: 10/A ÇANKAYA 441 42 65 CLUB CATERING UĞUR MUMCU CAD. No: 88 GOP 446 17 27 CSA ORGANİZASYON AND.SOK. 28/12 ÇANKAYA 447 73 96 HILTON TAHRAN CAD. No: 12-K.DERE 455 00 00 HOTEL MARKET CATERING KENEDY CAD. 151/1-GOP 466 12 32 KUKİ PRESTIJ ARJANTİN CAD. No: 17/8 GOP 426 43 00 NB WHITE DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON REŞİTGALİP CAD. 5/2-GOP 447 82 15 ST CATERING UĞUR MUMCU CAD. No: 79/2 GOP 447 57 80 SHERATON NOKTALI SOK. KAVAKLIDERE 468 54 54 THE LORD KINROSS CEMAL NADİR SOK. 18 ÇANKAYA 439 52 52 UKB & CO. HORASAN SOK. 14 GOP 446 77 14 VANİLYA NEVA PALAS ESAT CAD. No: 32 K.ESAT 419 58 88 MAĞAZA ADI TELEFON MAĞAZA ADI TELEFON MAĞAZA ADI TELEFON TARÇIN 219 18 10 CARPETIEM 219 11 52 ATASAY KUYUMCULUK 219 14 80 ARMADA ECZANESİ 219 15 90 MUDO CONCEPT 219 16 90 ELEFANTEN 219 10 09 GÖZ DOKTORU 219 11 05 GÖZ OPTİK 219 11 00 PANÇO 219 14 95 CLUB SAFARİ PET SHOP 219 12 13 KENT OPTİK 219 10 99 MOTHER CARE 219 17 07 GİMA 219 10 30 MİNYON KUYUMCU 219 11 74 BIND ÇİKOLATA 219 12 08 LOCO POCO 219 14 31 UĞUR SAAT 219 12 74 POLO GARAGE 205 60 10 OFFICE 1 SUPER 219 16 30 HAREM BUJİTERİ 219 10 90 KEOPS 219 11 88 MADO 219 11 21 PREMEMAN 219 12 00 NAUTICA 219 15 67 DRY CENTER 219 14 96 NIKE KIDS 219 17 87 LACOSTE 219 10 86 DİDEM FOT.STD. 219 13 65 CHICCO 219 14 34 TOMMY HILFIGER 219 11 44 BAKLAVACI HACIBABA 219 15 75 PARİSLİ CEMİL KUAFÖR SALONU 219 13 33 DIESEL 219 10 73 OYAK BANK 219 10 64 REMZİ KİTAPEVİ 219 11 12 GFF FERRE 219 11 84 AVEA 219 15 55 LC WAİKİKİ 219 13 83 L'LEIDA MÜC. 219 16 06 YUBA TOBACCO SHOP 219 14 83 UZELLİ 219 11 90 BEYMEN 219 15 00 GRENA 219 17 44 STARBUCKS 219 17 80 BERK ÇORAP 219 13 95 ADA TERZİ 219 16 67 JOY PARK 219 12 20 İPEKYOL 219 12 00 SMART PABUÇ TAMİRCİSİ 219 16 54 TEBA 219 16 50 DUFY 219 15 76 TEKNOSA 219 11 99 MIELE / GÜRELLER PORSELEN 219 10 83 ROMAN 219 14 00 SONY 219 15 39 TEFAL 219 12 59 BISSE 219 11 31 BERNARDO 219 12 52 ESSE 219 12 56 DAMAT TWEEN 219 10 11 BOSCH 219 11 66 KRC 219 11 25 CACHAREL 219 15 95 BUDAKALTI 219 10 20 TURKCELL 219 20 00 YVES ROCHER 219 14 40 İSTİKBAL-HUKLA 205 60 02 PHILIPS 219 17 12 PAUL & SHARK 219 11 50 GÜRAL PORSELEN 219 12 50 JUMBO 219 12 96 NINE WEST 219 13 41 ROZ PARFÜMERİ 219 10 36 UNIQUE ART 219 12 65 KIĞILI 219 11 78 PAŞABAHÇE 205 60 52 DESA 219 16 81 MOCASSINI 219 12 22 MAĞAZA ADI TELEFON MAĞAZA ADI TELEFON MAĞAZA ADI TELEFON PARK BRAVO 219 13 41 BEYMEN CLUB 219 12 71 SPORT POINT 219 11 07 FABRIKA 219 15 85 PENTİ 219 13 04 LOFT / COLINS 219 12 37 DÖRTEL 219 10 15 MER D'OR 219 10 75 FASTFOOD KATI STEFANEL * 219 10 06 AYYILDIZ 219 14 69 KEKİK 219 15 35 GREENWICH 219 12 90 WOMEN'S SECRET 219 16 20 MIXER 219 15 25 AGATHA 219 11 41 SILK & CASHMERE 219 11 62 TADIM PİZZA 219 11 33 SARAR 219 13 54 MARK & SPENCER 219 12 61 BURGER KING 219 14 14 DEXTER 219 15 78 LCW 219 13 93 ÇIRAĞAN  219 13 10 DIVARESE 219 13 74 TIFFANY 219 12 81 KANATÇI 219 13 08 SISLEY 219 13 79 BOYNER 219 14 10 FAN FANG 219 15 44 BENETTON 219 13 71 KOTON 205 60 22 ZERDALİ 219 13 50 HOTİÇ 219 12 77 ADIDAS 219 13 39 PİKNİK 219 15 51 JOOP 219 14 50 REEBOK 219 12 92 SULTAN AHMET 219 12 47 VAKKO 219 12 12 SPORT & SPORT 219 12 95 ADANA SOFRASI 219 15 33 DERİMOD 219 13 69 FAİL SÖNMEZ 219 16 96 BİLAKİS 219 17 03 DANIEL HECHTER 219 14 60 W 219 16 70 OTANTİK KUMPİR 219 14 81 MISS SIXTY / ENERGIE 219 14 04 PUMA 219 12 40 DÖNERİSTAN 219 12 85 BATİK 219 12 03 ULUDAĞ RESTAURANT 219 12 40 MY FISH 219 16 10 MORE & MORE 219 12 30 KARMEN 219 14 98 MC DONALDS 205 60 75 KARTON 219 13 14 THE BODY SHOP 219 17 37 ANKARA DÖNERCİSİ 219 14 88 CLASSICO 219 11 55 MAVİ JEANS 219 11 70 SUNUM 219 12 14 US POLO 219 15 97 NIKE 219 14 08 MADO 219 13 64 EKOL 219 11 11 DIGESTA GÜMÜŞ 219 10 95 EXPRESS CAFE 205 60 30 HOME STORE 219 18 00 LITTLE BIG 219 10 03 İKBAL 219 10 93 TÜZÜN 219 10 19 DOCKERS 219 15 65 TÜZE ARMADA SİNEMALARI 219 16 00 NETWORK 219 15 80 LEVI'S 219 15 60 MAGIC LAND 219 16 11 REAL HİPERMARKET 266 04 04 PRAKTİKER 266 03 03 TEPE HOME 266 12 27 TOYS R US 266 05 86 TEPE CINEMAXX 266 16 27 MARKS & SPENCER 266 17 60 YEŞİL KUNDURA 266 12 55 İŞ BANKASI 266 06 55 YALÇINLAR FOTOĞRAFÇILIK 266 48 83 CİHAN TELEKOM 266 00 00 GNC 266 76 78 TEKNOSA 266 00 56 DRY MAN 266 04 96 BURGER KING 266 05 67 SULTAN AHMET 266 14 00 SUBWAY 266 14 39 NATUREL 266 05 11 ZEYNEL 266 06 66 ENJOY 266 71 71 PETS WORLD 266 15 05 TABANWAY 266 29 99 ANKUVA 266 02 10 ARCADIUM 8.CAD. No:192 ÇAYYOLU 241 15 00 ARMADA ESKİŞEHİR YOLU No:6 SÖĞÜTÖZÜ 285 89 23 ATAKULE ZÜBEYDE HANIM MAH. ÇANKAYA CAD. No:1 ÇANKAYA 440 77 01 ANKUVA BİLKENT 266 02 10 BEĞENDİK KOCATEPE CAMİİ ALTI 419 32 32 GALLERİA 8.CAD. No: 53 ÜMİTKÖY 235 04 61 GİMA ZİYA GÖKALP CAD. EMEK İŞHANI KIZILAY 417 62 36 GİMA İSTANBUL YOLU 7.KM BATIKENT 278 24 10 KARUM İRAN CAD. No: 21 K.DERE 467 15 47 MESA PLAZA ESKİŞEHİR YOLU 17.KM ÇAYYOLU 241 59 93 METRO HALİL SEZAİ ERKUT CAD. No: 30 ETLİK 352 85 23 5M-MİGROS İSKİTLER 541 12 12 PRAKTİKER BİLKENT 266 03 03 REAL BİLKENT 266 04 04 CARREFOURSA İSTANBUL YOLU BATIKENT 278 52 00 YKM GMK BUL. No: 3 KIZILAY 417 20 92 OPTIMUM OUTLET ERYAMAN AYAŞ YOLU No: 93 280 60 08 19 MAYIS TENİS KULÜBÜ 309 21 00 ANKARA ŞEHİR KULÜBÜ 446 17 27 ARI SPOR TESİSLERİ 286 57 27 ATLI SPOR KULÜBÜ 222 12 85 BELPA BUZ PATENİ 212 90 62 DYNAMIC SPORT CENTER 236 12 36 INCEK TENİS KULÜBÜ 499 1324 JOKEY KULÜBÜ 212 46 62 KAVAKLIDERE TENİS KULÜBÜ 427 50 92 SPORMED 284 74 84 SPORTS INTERNATIONAL 266 71 00 ZİRVEKENT SPORIUM 495 47 90 ANATOLIA 446 04 26 ATAK 467 46 47 AVIS 467 23 13 BEST 467 00 08 BUDGET 425 80 81 EUROCAR 418 34 30 GÜVEN 467 53 00 HERTZ 468 10 29 AEROFLOT Cinnah Cad. 114/2 Çankaya 440 98 74 AIR ALFA Kızılay 439 06 98 AIR FRANCE Atatürk Blv.231/7 Kavaklıdere 467 44 00 AIR HOLIDAY Esenboğa 398 00 00 / 1890 ALTAY SKYLINE Esenboğa 827 15 62 AVUSTURYA HAVA YOLLARI Cinnah Cad. 43/8 Çankaya 417 56 16-17 AZERBAYCAN HAVA YOLLARI Atatürk Blv.138/A Kavaklıdere 427 26 77 BRITISH AIRWAYS Atatürk Blv. 237/29 Kavaklıdere 467 55 57 BURAK HAVA YOLLARI Esenboğa 398 00 00 /1469 DELTA HAVA YOLLARI Tunalı Hilmi Cad. No: 121 Kavaklıdere 468 78 05 IBERIA Ziya Gökalp Cad: 6/20-21 431 84 94 JAL Cinnah. Cad. 43/8 Çankaya 417 56 16-17 KALYON HAVACILIK Esenboğa 398 00 00 / 1393 KANADA HAVA YOLLARI Cinnah.Cad. 43/8 417 56 16-17 KIBRIS TÜRK HAVA YOLLARI SelaniK Cad. 17/1 418 04 45 KLM Cinnah Cad. 43/8 Çankaya 417 56 16-17 LUFTHANSA Cinnah Cad. 102/5 Çankaya 442 05 80  ONUR AIR Atatürk Blv. 143/2 Kızılay 419 25 30 SINGAPORE AIRLINES Tunalı Hilmi Cad. Bülten Sok.No: 79/3 Kavaklıdere 468 46 70 SWISSAIR Tahran Cad. 12/10 Kavaklıdere 468 11 44 THY Atatürk Blv.No:231/A 468 73 40-41 TÜRK HAVA KURUMU Atatürk BLV. 33 Opera 310 48 40 AKSARAY SEYAHAT 2241768   İSTANBUL SEYAHAT 4445959   AKSOĞANOĞLU ZAFER 4442244   İZMİR SEYAHAT 4440135   AKSU 2240060   JET TURİZM 2240085   AMASYA MER TUR 2241905   KAMİL KOÇ 4440562   ANADOLU ULAŞIM 2242164   KENT TURİZM 4440038   ANAMUR ZAFER 2240642   KONTUR 2240606 3224291541 ANKA 2240086   KÖKSALLAR 4440131   ANKARA ÖZEN 2240634   LİDER ADANA 2240783   ANKARA ÖZKAYMAK 2240055   MARDİN SEYAHAT 4444447   ASYA TUR 2241727   MERSİN KOÇ 2240333   AVRUPA 2240800   MERSİN SEYAHAT 2241515   AYDIN TURİZM 2241840   MERSİN VİF TURİZM 2240047   BOSS 2241923   METRO 2240012   ÇAĞDAŞ 2241751   METRO TURİZM 4443455   ÇAĞLAR 2240322   NEVTUR 2240150   ÇANAKKALE TRUVA 2240096   NİLÜFER TURİZM 4440099   ÇAYIRAĞASI VİP 4440027   ÖZKAYMAK 2240055 3224289717 EFE TUR 2240041   PAMUKKALE 2240024   EFES TURİZM 2240135   PAN TURİZM 2240069   GÜVEN SEYAHAT 2240167   SEÇ TURİZM 4444427   HAKİKİ KOÇ 2240363   SÜZER 2240080   HAS TURİZM 4440631   TATLISES TURİZM 4440063   HATTUSAS 2241919   TOKAT SEYAHAT 2240160   HİDAYET TURİZM 2241155   TOPÇAM 4440060   İNAN TURİZM 4440037   VARAN  4448989   5 YILDIZLI OTELLER ANKARA HILTON Tahran cad: No:12 Kavaklıdere 455 00 00 DEDEMAN Akay cad. Büklüm sok. No:1 417 62 00 AKTİF METROPOLİTAN Oğuzlar Mah. 48.Sok.No:28 Konya yolu  295 45 45 ETAP ALTINER GMK Blv. No:151 Tandoğan 231 77 60 HOTEL BİLKENT Bilkent 1.cad. Bilkent 266 46 86 SÜRMELİ OTEL Cihan Sok. No:6 Sıhhiye 231 76 60 SHERATON OTEL Noktalı sok. Kavaklıdere 468 54 54 4 YILDIZLI OTELLER ALDİNO OTEL Tunalı Hilmi cad.Bülten sok. Kavaklıdere 468 65 10 AYMA OTEL Meşrutiyet cad. No:25 Kocatepe 425 46 00 BEST OTEL Atatürk Blv. No:195 Kavaklıdere 467 08 80 BÜYÜKHANLI PARK RESIDENCE Simon Bolivar.cad. No:32 Çankaya 441 56 00 CAPITAL PLAZA Konya Yolu No: 84 Balgat 287 60 65 GÜRKENT OTEL Mithatpaşa cad. No:4 Sıhhiye 435 50 50 HOUSTON OTEL Güniz sok. No:26 Kavaklıdere 466 16 80 İÇKALE OTEL GMK Blv.No:89 Maltepe 213 77 10 MEGA RESIDENCE Tahran cad. 5 Kavaklıdere 468 54 00 MIDI HOTEL Karyağdı sok No:40 Çankaya 409 64 34 LAKE SIDE RESORT Haymana Yolu 4.km Gölbaşı 484 44 44  OTEL 2000 Bestekar sok. No:29  419 90 01 RADISSON SAS İstiklal cad. No:20 Ulus 310 48 48 SERGAH OTEL Çankırı cad. No:48 Ulus 310 85 00 TEB OTEL 33.cad. 109. Sok. No:4 Çayyolu 241 01 08 3 YILDIZLI OTELLER ALMER OTEL Çankırı cad. 17 Ulus 309 04 35 APAYDIN OTEL Bayındır SOK. No:8 Kızılay 435 49 50 ATALAY OTEL Çankırı cad. 20 Ulus 309 15 15 BEST APART OTEL Uğur Mumcu cad. 71 GOP 446 80 80 BÜYÜK ERŞEN OTEL Selanik CAD. 74 Kızılay 417 60 45 CITY HOTEL&RESIDENCE Birlik Mah. Oyak 2.Cad.16.sok. No:8  495 01 02 CLASS OTEL Bestekar sok.64 Kavaklıdere 466 18 50 DOĞAN ROYAL OTEL Sağlık 1.sok.29 Sıhhiye 435 23 33 ELİT OTEL Olgunlar sok. 10 Bakanlıklar 417 46 95 ELİT PALAS Bestekar sok.26 Kavaklıdere 424 05 71 EVKURAN OTEL Dr.Mediha Eldem sok. 40 Kızılay 435 51 10 EYÜBOĞLU OTEL Karanfil sok. 73 Bakanlıklar 417 64 00 FIRST APART OTEL  Inkilap sok. 29 Kızılay 425 75 75 GAZİ PARK OTEL Beştepeler Mah. 1.cad.51 Söğütözü 215 66 66 GRAND VİP OTEL Karanfil sok. 9 Bakanlıklar 425 10 03 KEYVAN OTEL Fevzi Çakmak sok.12 Kızılay 231 80 70 KING OTEL Güvenlik cad. 13 A.Ayrancı 418 90 99 METROPOL OTEL Olgunlar sok. 5 Bakanlıklar 417 30 60  NEVA PALAS Esat cad.32 Küçükesat 419 58 88 OĞULTÜRK OTEL Rüzgarlı Eşdost sok. 6 Ulus 309 29 00 OTEL ERTAN Selanik CAD. 70 Kızılay 418 44 83 ÖRNEK OTEL Gülseren Sok.4 Maltepe 231 81 70 PARLIAMENT OTEL Istanbul Cad. 88 Iskitler 384 35 10 SEĞMEN OTEL Büklüm Sok. 13 Küçükesat 417 53 74 SELVİ OTEL Çankırı Cad: 16 Ulus 310 35 00 SEMBOL OTEL Sümer sok. 28 Kızılay 231 82 22 STAR GAP OTEL Kazım Karabekir Cad:74/1 Ulus 310 24 15 STARTON OTEL Dr.Mediha Eldem sok. 37 Kızılay 435 65 20 TUNALI OTEL Tunalı Hilmi Cad. 119 Kavaklıdere 467 44 40 TURİST OTEL Çankırı Cad: 37 Ulus 310 39 80 ULAŞAN OTEL Konya Yolu Çıkışı 3.km Gölbaşı 484 58 58 YENİ OTEL Sanayii Cad. 5/B Ulus 310 47 20 AFGANİSTAN CİNNAH CAD. No:88 ÇANKAYA 442 25 23 ALMANYA ATATÜRK BUL.No:114 K.DERE 426 54 65-67 ABD ATATÜRK BUL.No:110 K.DERE 468 61 10 ARJANTİN UĞUR MUMCU CAD. 60/1 GOP 446 20 61 ARNAVUTLUK EBUZİYA TEVFİK SOK. 17ÇANKAYA 441 61 03 AVUSTRALYA NENEHATUN CAD. No:83 GOP 459 95 00 AVUSTURYA ATATÜRK BUL. No:189 K.DERE 419 04 31-33 AZERBAYCAN DİPLOMATİK SİTE,BAKÜ SOK. No:1 ORAN 49116 81-83 BANGLADEŞ CİNNAH CAD. No:78/7-10 ÇANKAYA 439 27 50-51 BEYAZRUSYA CUMHURİYETİ HAN SOK. 13/1-2 GOP 446 30 42 BELÇİKA ATATÜRK BUL. 145-BAKANLIKLAR 446 82 47-50 BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ REŞİT GALİP CAD. ŞAİRLER SOK.No:28 GOP 447 68 61-62 BOSNA-HERSEK TURAN EMEKSİZ SOK.PARK BLOKLARI B-BLOK 3/9-10 GOP 427 36 02-03 BREZİLYA REŞİT GALİP CAD. İLKADIM SOK. No:1 GOP 448 18 40-43 BULGARİSTAN ATATÜRK BUL.No:124 K.DERE 467 19 48-467 20 71 CEZAYİR ŞEHİT ERSAN CAD. 42 ÇANKAYA 428 80 37 ÇEK CUMHURİYETİ UĞUR MUMCU CAD. 100/3 GOP 426 12 44 ÇİN HALK CUMHURİYETİ GÖLGELİ SOK. 34 GOP 436 06 28 DANİMARKA KIRLANGIÇ SOK. 42 GOP 468 77 60 ENDONEZYA ABDULLAH CEVDET SOK. 10 ÇANKAYA 438 21 90 FAS RABAT SOK.11 GOP 437 60 20 FİLİPİNLER MAHATMA GANDİ CAD. 56 GOP 446 58 31 FİLİSTİN FİLİSTİN SOK. 45 GOP 436 08 23 FİNLANDİYA KADER SOK. No:44 GOP 426 19 30 FRANSA PARİS CAD. 70 K.DERE 468 11 54-59 GÜNEY AFRİKA FİLİSTİN SOK. 27 GOP 446 40 56 GÜRCİSTAN ULUBEY SOK. 24 GOP 447 17 20-23 HIRVATİSTAN KELEBEK SOK.15/A GOP 446 94 60 HİNDİSTAN CİNNAH CAD. 77/A ÇANKAYA 438 21 95-98 HOLLANDA TURAN GÜNEŞ BUL. 7.CAD. No:3 YILDIZ 409 18 00 IRAK TURAN EMEKSİZ SOK.11 GOP 468 74 21-22 İNGİLTERE ŞEHİT ERSAN CAD. 46/A ÇANKAYA 455 33 44 İRAN TAHRAN CAD. 10 KAVAKLIDERE 427 43 20-23 İRLANDA UĞUR MUMCU CAD. NO:88 MNG BİNASI B BLOK KAT: 3 GOP 446 61 72 İSPANYA ABDULLAH CEVDET SOK. NO:8 ÇANKAYA 438 03 92-94 İSRAİL MAHATMA GANDİ CAD. 85 GOP 446 36 05 İSVİÇRE ATATÜRK BUL. 247 K.DERE 467 55 55 -56 İSVEÇ KATİP ÇELEBİ SOK.7 K.DERE 428 67 35-37 İTALYA ATATÜRK BUL. 118K.DERE 426 54 60-63 JAPONYA REŞİT GALİP CAD. NO:81 GOP 446 05 00 KANADA NENEHATUN CAD. No:75 GOP 436 12 75-79 KATAR KARACA SOK. 19 GOP  441 13 64-66 KAZAKİSTAN EBUZİYA TEVFİK SOK. 6 ÇANKAYA 441 23 01-02 KIRGIZİSTAN ÇAYHANE SOK.No.24 GOP 446 84 08 KORE ALAÇAM SOK.5 ÇANKAYA 468 48 22-23 KUVEYT REŞİT GALİP CAD. 110 GOP 445 05 76-80 KKTC RABAT SOK.20 GOP 437 60 31 KÜBA KOMŞU SOK.7/2 ÇANKAYA 439 41 10 LİBYA CİNNAH CAD.60 ÇANKAYA 438 11 10 LÜBNAN KIZKULESİ SOK.44 GOP 446 74 87 MACARİSTAN SANCAK MAH.1.CAD.No:30 YILDIZ 442 22 73 MAKEDONYA FİLİSTİN SOK.30/2 GOP 446 92 04-05 MALEZYA MAHATMA GANDİ CAD. 58 GOP 446 35 47-48 MEKSİKA KIRKPINAR SOK.No:18/6 ÇANKAYA 442 30 33 MISIR ATATÜRK BUL. 126 K.DERE 426 10 26 MOLDOVYA KAPTANPAŞA SOK.49 GOP 446 56 27 NORVEÇ KELEBEK SOK.18 GOP 4058010 OMAN MAHATMA GANDİ CAD. 63 GOP 447 06 30-33 ÖZBEKİSTAN WILLY BRAND SOK. 13 ÇANKAYA 441 38 71 PAKİSTAN İRAN CAD. 37 GOP 427 14 10-14 POLONYA ATATÜRK BUL. 241 K.DERE 426 16 94-98 PORTEKİZ KULELİ SOK. 26 GOP 446 18 90-91 ROMANYA BÜKREŞ SOK 4 ÇANKAYA 427 12 41-43 RUSYA FEDERASYONU KARYAĞDI SOK. 5 ÇANKAYA 439 21 22 SLOVAKYA ATATÜRK BUL. 245 KDERE 426 58 87 SUDAN KOZA SOK. 51 GOP 441 38 84-85 SURİYE SEDAT SİMAVİ SOK 40 ÇANKAYA 440 96 57-58 S.ARABİSTAN TURAN EMEKSİZ SOK.6 GOP 468 55 40-47 ŞİLİ REŞİT GALİP CAD. İRFANLI SOK.14/1-3 GOP 447 34 18 TACİKİSTAN MAHATMA GANDİ CAD. 36 GOP 446 16 02 TAYLAND ÇANKAYA CAD. KADER SOK.45/3-4 ÇANKAYA 467 34 04 TUNUS KULELİ SOK. 12 GOP 437 87 12 TÜRKMENİSTAN KOZA SOK.No:28 ÇANKAYA 441 71 22-24 UKRAYNA CEMAL NADİR SOK. 9 ÇANKAYA 439 99 73 ÜRDÜN DEDE KORKUT SOK. No:18 ÇANKAYA 440 20 54 VATİKAN BİRLİK MAH. 3 CAD. No:37 ÇANKAYA 495 35 14 VENEZUELLA CİNNAH CAD. 78/2 ÇANKAYA 438 71 35 YEMEN FETHİYE SOK.No:2 GOP 446 26 37 YENİ ZELANDA İRAN CAD. 13 KDERE 467 90 56-58 YUGOSLAVYA PARİS CAD.47 KDERE 426 03 54 YUNANİSTAN ZİYA ÜL-RAHMAN CAD. 9-11 GOP 436 88 60-61 ANKARA HASTANESİ 363 33 30 / 2144 ANKARA SANATORYUM GÖĞÜS HASTANESİ 355 21 20 / 127 DR.SAMİ ULUS ÇOCUK HASTANESİ 317 07 07 / 590 ONKOLOJİ HASTANESİ 336 09 09 / 3034 NUMUNE HASTANESİ 310 30 30 / 1720 DR.MUHİTTİN ÜLKER ACİL YARDIM VE TRAVMATOLOJİ HASTANESİ 287 84 55 / 1071 ETİMESGUT DEVLET HASTANESİ 244 49 49 / 206 BELEDİYE HASTANESİ 231 71 40 / 105 ÖZEL AMBULANSLAR TELEFON ANKARA ÖZEL AMBULANS VE CENAZE HİZMETLERİ 431 75 75-76 GENSAN ÖZEL AMBULANS SERVİSİ 311 33 24 DOĞAN TIP MERKEZİ 435 37 07 MÜFTÜOĞLU ÖZEL AMBULANS 311 10 75 VATAN AMBULANS SERVİSİ 363 59 72 ALO ÖZEL AMBULANS 430 06 06-07 ANKARA EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ Ulucanlar cad. -Dörtyol 363 33 30 ATATÜRK SANATORYUMU GÖĞÜS HASTALIKLARI HASTANESİ Sanatoryum Cad.-Keçiören 355 21 10 Dr. MUHİTTİN ÜLKER ACİL YARDIM VE TRAVMATOLOJİ HASTANESİ Konya yolu-Balgat 287 24 00 Dr. SAMİ ULUS ÇOCUK HASTANESİ Babür cad. -Altındağ 317 03 44 Dr. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Talatpaşa Bulvarı-Samanpazarı 310 31 00 ETİMESGUT DEVLET HASTANESİ Etimesgut 244 49 49 FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON MERKEZİ BAŞTABİPLİĞİ Türkocağı sok. No:3-Sıhhıye 310 32 30 NUMUNE HASTANESİ Talatpaşa Bulvarı-Samanpazarı 310 30 30 ONKOLOJİ HASTANESİ 12.cad.-Demetevler 336 09 09 TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ Sıhhıye 310 30 80 ZÜBEYDE HANIM DOĞUMEVİ Babür cad. -Altındağ 317 06 06 ÜNİVERSİTE-SSK-DİĞER KURUM HASTANELERİ ADRES TELEFON ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ Tıp Fakültesi Cad: Dikimevi 319 21 60 ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İBNİ SİNA HASTANESİ Kızılay.sok.Samanpazarı 310 33 33 GAZİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ Beşevler 202 44 44 HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ Hasırcılar Cad. Samanpazarı 305 50 00 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ Maraşel Fevzi Çakmak Cad.10.Sok.No:45 Bahçelievler 212 68 68 SSK ANKARA EĞİTİM HASTANESİ İrfan Baştuğ Cad. Dışkapı 317 05 05 SSK ANKARA DOĞUMEVİ Etlik 322 01 80 ÖZEL HASTANELERİ ADRES TELEFON CITY HOSPITAL Büklüm sok. No:72 Kavaklıdere 466 38 38 BAYINDIR KLINIK HASTANESİ Atatürk Bulvarı No: 201 Kavaklıdere 428 06 00 ÖZEL BAYINDIR ANKARA HASTANESİ Kızılırmak mah.28.sok.No:2-Söğütözü 287 90 00 ÇAĞ HASTANESİ Meşrutiyet cad. No:33 Kızılay 430 08 08 GÜVEN HASTANESİ Paris cad. No:58 Kavaklıdere 468 72 20 FATİH HASTANESİ Çiftlik cad. No:57 Emek 212 62 62 KEÇİÖREN HASTANESİ Anavatan cad.No:20 Dutluk 381 44 44 ÖZEL ÇANKAYA HASTANESİ Bülten sok. No:44 Kavaklıdere 426 14 50 ÖZEL YAŞAM HASTANESİ Özveren sok. No:17 Maltepe 231 87 88 ASKERİ HASTANELER ADRES TELEFON GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ Etlik 304 20 00 600 YATAKLI MEVKİ ASKERİ HASTANESİ Yıldırım Beyazıt -Dışkapı 310 35 35 600 YATAKLI HAVA HASTANESİ Etimesgut 298 45 15 DEVLET TİYATROLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İSTİKLAL CAD.ÇİRMEN SOK.VAKIF APT.No:8-ULUS (KÜÇÜK TİYATRO ÜZERİ) 310 42 30 AKÜN ATATÜRK BUL. No: 227 427 19 71 ALTINDAĞ TİYATROSU BABÜR CAD.40-ALTINDAĞ 316 59 02 AST (ANKARA SANAT TİYATROSU) İZMİR CAD.IHLAMUR SOK. 7/A KIZILAY 425 02 56 BİLKENT TİYATROSU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MSSF TİYATRO SAHNESİ-BİLKENT 266 43 82 BÜYÜK TİYATRO ATATÜRK BUL. No:50 OPERA MEYDANI-ULUS 324 22 10 ÇAĞDAŞ SAHNE BESTEKAR SOK. No: 49 K.DERE 468 46 29 ÇAN TİYATROSU ADNAN SAYGUN CAD. No: 6/8-SIHHIYE 431 85 28 ÇANKAYA BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROLARI KENNEDY CAD. No:4-K.DERE 467 40 82 EKİN TİYATROSU MENEKŞE-1 SOK.No:8/A-KIZILAY 419 56 56 ODA TİYATROSU İSTİKLAL CAD.ÇİMEN SOK.No:8-ULUS  311 11 69 KÜÇÜK TİYATRO İSTİKLAL CAD.ÇİMEN SOK.No:8-ULUS  311 11 69 MAHİR CANOVA SAHNESİ AMERİKAN YOLU(ESKİ AMERİKAN ÜSSÜ)-BALGAT 285 09 81 ŞİNASİ SAHNESİ TUNUS CAD. 92-K.DERE 467 17 44 YENİ SAHNE TUNA CAD.5-KIZILAY 431 38 87 ANKAPOL KIZILIRMAK SOK. 1 KIZILAY 419 39 59 ARMADA SİNEMALARI ARMADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ SÖĞÜTÖZÜ 219 16 00 ATAON TOWER ATAKULE ÇANKAYA 441 14 14 BATI SİNEMASI ATATÜRK BUL.151/1 BAKANLIKLAR 418 30 28 BÜYÜLÜ FENER 7.CAD.18.SOK.No:22 BAHÇELİEVLER 212 92 96 CINE BONUS ARCADIUM ARCADIUM LIŞVERİŞ MERKEZİ-ÇAYYOLU 241 12 41 CİNEMAGİC TURAN GÜNEŞ BUL.88.SOK.No:4 YILDIZ 441 17 39 DERYA SİNEMASI NECATİBEY CAD. No: 57 KIZILAY 229 96 18 KAVAKLIDERE TUNALI HİLMİ CAD. 105/B K. DERE 468 71 93 KIZILIRMAK KIZILIRMAK SOK. 21- KIZILAY 425 53 93 KONAK SERVİ SOK. No: 23-KOLEJ 430 13 00 KORU MESA KORU SİTESİ TİCARET MERKEZİ 5-6-ÇAYYOLU 241 11 00 MEGAPOL KONUR SOK. 33 KIZILAY 419 44 93 MİTHATPAŞA MİTHATPAŞA CAD. 51/B KIZILAY 431 85 15 MOVIECITY FATİH CAD. No:30 MİGROS FTZ PLAZA-KEÇİÖREN 358 06 07 MOVIEPOL BİRLİK MAH. 21.SOK.No:16-ÇANKAYA 496 11 66 ODEON CINEPLEX-IMAX MİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ-AKKÖPRÜ 541 13 33 ON AZERBAYCAN CAD.(3.CAD.) No:41-BAHÇELİEVLER 215 34 00 SINE ANKARA TALATPAŞA BUL. 140-CEBECİ 320 15 87 TEPE CINEMAXX BİLKENT CENTER-BİLKENT 266 16 34 TÜZE OPTIMUM AYAŞ YOLU OTOBAN KAVŞAĞI-OPTIMUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ-ERYAMAN 280 38 18 01 ADANALI SANCAK MAH. 249. SOK. 52/A ÇANKAYA 491 97 76 AŞİNA PORTAKAL ÇİÇEĞİ SOK. 2/A A.AYRANCI 442 20 36 AGAPP RESTAURANT KALEİÇİ DOYRAN SOK. No:3 KALE  309 64 63 ADANA OCAKBAŞI SANCAK MAH. 14.CAD.249.SOK. No:9/A-B YILDIZ 491 11 12 ADANA SOFRASI 91.SOK.No:6 YILDIZ 442 29 00 AGORA MEYHANESİ NENEHATUN CAD. 87/1 GOP 447 37 86 ALABANDA MAHATMA GANDİ CAD. No:44 GOP 447 25 25 AMBROSIA ŞAİRLER SOK. 9/A GOP 446 44 16 B     BALIKÇI KÖY HİZMETLERİ KARŞISI-ESKİŞEHİRYOLU 284 54 40 BALIKHAN 4.CAD. No:79 YILDIZ 440 66 26 BAROK 89.SOK. No: 21 YILDIZ 442 34 00 BEYKOZ ABDULLAH CEVDET SOK. 14/1 ÇANKAYA 441 70 80 BEYKOZ GÖLBAŞI HAYMANA YOLU No: 105 GÖLBAŞI 484 44 46 BIANCO ROSSO WINE & DINE TURAN GÜNEŞ BUL. ZÜHTÜ TİGREL CAD. TÜRK JAPON VAKFI-ORAN 490 03 82 BILKENT FISH HOUSE ÇAMLIK SİTESİ No: 142 BİLKENT 266 22 00 BISTRO FORTUNA MİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ 3.KAT AKKÖPRÜ 541 15 77 BOYACIZADE KONAĞI BERRAK SOK. No: 9 KALE 311 19 45 BRASSERIE ONE SHERATON ANKARA-NOKTALI SOK. K.DERE 468 54 54 C-Ç     CAFE DE PARIS NENEHATUN CAD. 53 GOP 448 03 70 CAMBO TUNALI HİLMİ CAD. No: 105  426 02 60 ÇARHOĞLU NENEHATUN CAD. No: 56/1 GOP 446 99 39 ÇİN SEDDİ HOŞDERE CAD. No:176/B  442 49 63 CHEZ LE BELGE SAHİL CAD. 24 GÖLBAŞI 484 14 78 CİĞER 52 8.CAD. 81.SOK. No: 5/D EMEK 222 42 04 COCONUT  ARJANTİN CAD. ATTAR SOK. No: 6 GOP 436 79 81 ÇIRAĞAN ET LOKANTISI KONYA YOLU-FEN LİSESİ KAVŞAĞI No: 196 284 11 11 D     DAFNE KARYAĞDI SOK. NO: 20 A.AYRANCI 440 25 20 DENİZ YILDIZI A. MİTHAT EFENDİ CAD. No: 10 ÇANKAYA 439 43 84 DEVRAN ÇANKAYA BEL. SPOR ve DİNLENME KOMPLEKSİ-AHLATLIBEL 490 79 52 E-F     EVİM RESTAURANT UĞUR MUMCU CAD. No: 73/5 GOP 447 16 39 EGE BÜKLÜM SOK. 54/B K.DERE 428 27 17 FRIENDS & TRENDS FİLİSTİN CAD. No: 51 GOP 446 38 38 G     GÖKSU RESTAURANT BAYINDIR SOK. No: 22/A KIZILAY  431 22 19 GÜMÜŞ KAŞIK SANCAK MAH. 249.SOK. No: 83 YILDIZ 490 03 04 GAR LOKANTASI HORASAN SOK. 2/B GOP 447 29 96 H     HACI ARİF BEY GÜNİZ SOK. No: 48/A K. DERE 467 00 67 HASAN KOLCUOĞLU RESTARURANT TURAN GÜNEŞ BUL. 5 CAD. No: 6/C 440 18 09 HD RESTAURANT ARJANTİN CAD. No: 2 K.DERE 428 65 09 HÜSREV OSMANLI CAD. 27/A BALGAT 284 73 73 K     KAVİ UMUR BEY SOK. No: 6 GOP 446 06 71 KALBUR OR-AN ŞEHRİ ÇARŞI MERKEZİ C BLOK 23 490 50 01 KALABALIK 4.CAD. No: 60/A YILDIZ-ÇANKAYA 441 07 47 KALE WASHINGTON ANKARA KALESİ DOYURAN SOK. 5/7 ULUS 324 59 59 KONYALI KEBAP KONYA YOLU 138-B 285 42 42 KANATÇI CEYHUN ATIF KANSU CAD. 10.SOK.4/19 BALGAT 287 39 60 L     LA NATURE ATAÇ SOK. No:11 KIZILAY 435 83 33 LA GRAPPA UĞUR MUMCU CAD. No: 88 GOP 446 17 27 LAGOS ÇEVRE SOK. 25 ÇANKAYA 426 84 87 L'ANGOLETTO SHERATON ANKARA-NOKTALI SOK. K.DERE 468 54 54 LAILA RESTAURANT SÖĞÜTÖZÜ CAD. 10/1 SÖĞÜTÖZÜ 287 99 99 LAZOLİ UĞUR MUMCU CAD. No: 48/A GOP 447 43 33 M-N     MANGAL KULOĞLU SOK. No:29 ÇANKAYA 440 53 53 MUM RESTAURANT REŞİT GALİP No: 97 GOP 436 85 03-23 MANTAR YILDIZ, 4.CAD. NO:4/A 440 09 78 MARCO POLO HILTON- TAHRAN CAD. 12 K.DERE  455 00 00 MELBO GİMA ÜSTÜ KIZILAY 418 03 63 MERKEZ RESTAURANT EMNİYET MAH. ALPARSLAN TÜRKEŞ CAD. No: 72 AOÇ 211 02 20 MEY'HANE KOZA SOK. 157 GOP 446 16 60 MEZE HATIR SOK.4 GOP 436 20 00 MEZZALUNA İRAN CAD. TURAN EMEKSİZ SOK. No: 1 K.DERE 467 58 18-19 MEZZALUNA BİLKENT OTEL 2661359 MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ KONUR SOK. No: 1 KIZILAY 418 82 98 NIKI BISTRO İRAN CAD. No: 27/1 K.DERE 426 54 90 P-R     PINE APPLE UĞUR MUMCU CAD. No: 64/B GOP 446 53 27 PIZZA HUT ATAKULE 440 78 10 RAKICI NENEHATUN CAD. No: 60 GOP 436 36 14 RV ATATÜRK BUL. 243/B KAVAKLIDERE 427 03 76 S-Ş     SAMPİ TURAN GÜNEŞ BUL. 89.SOK.No: 18 441 56 41 SCHNITZEL TAHRAN CAD. No: 5 K.DERE 468 54 00 SEGAH KALE SOK. No: 1 KALE 312 71 16-309 83 83 SOFRA-LONDON BİLKENT OTEL 266 46 86 SOKAK BAŞI MEYHANE ESAT CAD. No: 73/E K.ESAT 425 95 05 SOĞAN 7.CAD. No: 7/11 YILDIZ 440 82 50 SUBAŞI ÇEVRE SOK. 11/A ÇANKAYA 426 35 65 ŞANLI EDESSA 8.CAD. 60/12 EMEK 222 83 83 T     TAVACI SANCAK MAH. 14.CAD.No:9 YILDIZ 490 85 85 TARİHİ ÇİÇEK LOKANTASI YILDIZ MAH. 4 CAD. No: 27/1 YILDIZ 440 93 93 TAVACI RECEP USTA REŞİT GALİP No: 3 K.ESAT 436 30 60 TAŞCI KONAĞI 8.CAD. 98.SOK. No: 15 ÜMİTKÖY 235 85 08 TEKNE TUNALI HİLMİ CAD. No: 73/1 K.DERE 426 76 39 TRİLYE REŞİT GALİP CAD. HAFTA SOK. No: 11/B GOP 447 12 00 TURCA ABDULLAH CEVDET SOK. 13 ÇANKAYA 442 87 88 U-V-W     URFALI HACI MEHMET İRAN CAD. 11/A K.DERE 466 59 04 VİLLA PİZZA BOĞAZ SOK. No: 13 K.DERE 427 05 29 WASHINGTON NENEHATUN CAD. 97 GOP  445 02 12 WINE HOUSE SWISS CHALET ARİF NİHAT ASYA SOK. No: 37 ORAN 490 86 74 WOK UĞUR MUMCU CAD. No: 8/2 GOP 446 19 92 Y-Z     YAKAMOZ TUNALI HİLMİ CAD. No: 114 K.DERE 468 01 02 YAKAMOZ DİPLOMAT TURAN GÜNEŞ BUL. 249.SOK No: 77 ORAN 491 55 00 YEŞİL VADİ KIRLANGIÇ SOK. 12/B GOP 467 66 29 YOSUN İRAN CAD. No: 7 K.DERE 467 54 64 YAMAÇ BALIK RESTAURANT SANCAK MAH. 249.SOK. No: 57/9 YILDIZ 490 61 20 ZENGER PAŞA KONAĞI DOYRAN SOK. No:13 KALE 311 70 70 ACADAMIE CAFE 7.CAD. No:1 BAHÇELİEVLER 213 49 24 ADEN IN JAYDEE ÇİFTLİK CAD. No:30 BEŞTEPE 223 31 31 ADRENAL CAFE BAR 7.CAD. 17.SOK. No:37/A BAHÇELİEVLER 223 25 19 ADRES BAR BAYINDIR SOK. 19/17 SAKARYA 431 91 04 A-RA  ARJANTİN CAD. NO:24 GOP 426 53 70 B     BEYAZ EV (HACETTEPE) HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜ BEYTEPE 297 64 95 BİBER BAR FİLİSTİN CAD. ILGAZ SOK.NO:10 GOP 447 63 42 BİZİZ ROCK BAR TUNALI HİLMİ CAD. 106/6 KAVAKLIDERE 428 64 94 BORSA TUNALI HİLMİ CAD. 109/C KAVAKLIDERE 426 64 11 BROTHERS CAFE BAR SELANİK CAD. 62/1 KIZILAY 419 41 26 BUDAKALTI ARJANTİN CAD. BUDAK SOK. No:6 GOP 427 85 45 BUENOS AIRES ARJANTİN CAD. 34/B GOP 426 55 70 BULKA PATISSERIA 7.CAD. 66/A BAHÇELİEVLER 213 06 04 C-Ç     CAFE DES CAFES TUNALI HİLMİ CAD. No:83/A KAVAKLIDERE 428 01 76 CAFE PİŞTİ ATTAR SOK. 11/2 GOP 468 88 14 CAFEMİZ ARJANTİN CAD. No:19 GOP 467 79 24 CAFFEIN 7.CAD.25. SOK.No:10/A-B BAHÇELİEVLER 221 08 08-09 CHEKPOİNT TUNALI HİLMİ CAD. No: 96 SEĞMENLER PASAJI ÜST KAT 426 87 35 CLASSIC CAFE BAHÇELİEVLER 7.CAD.27 SOK. No:17/B BAHÇELİEVLER 212 06 18 COPPER CLUB SHERATON ANKARA NOKTALI SOK. KAVAKLIDERE 468 54 54 ÇENGEL NOKTALI SOK. No:8 GOP 426 18 51 D     DEDİKODULU BERDUSH MEYHANE FİLİSTİN CAD. ILGAZ SOK.NO:10 GOP 447 63 42 DEM MEYHANE A. MİTHAT EFENDİ No: 26 ÇANKAYA 439 33 39 DESTİ BAR BAYINDIR SOK. 17/C SAKARYA-KIZILAY 431 10 33 DİVAN 7.CAD. NO: 25/A BAHÇELİEVLER 215 22 27 DOLCE CAFE BİLKENT 2 BLOKLARI PARK SİTESİ B-2BLOK YANI BİLKENT 266 26 85 DOLPHIN CAFE BAR TUNALI HİLMİ CAD. 99/D KAVAKLIDERE 427 64 68 DYNAMIC CAFE 7.CAD. 30.SOK. NO:32/9 BAHÇELİEVLER 212 26 55 E     EL PASO 3.CAD. 12/A BAHÇELİEVLER 222 00 49 EVREN TÜRKÜ EVİ WILLY BRANT 68 CİNNAH CAD. ÇANKAYA 438 00 99 F     FACES ÇETİN EMEÇ BUL. 78.SOK. NO:22 DİKMEN 472 82 68-69 FİGE ABDULLAH CEVDET SOK. No. 15 ÇANKAYA 438 07 21-22 FİLİKA BAR YUNUS NADİ SOK. NO:3 ÇANKAYA  439 11 29 FUNDA CAFE UĞUR MUMCU CAD. KULELİ SOK. 91/A GOP 437 96 82 G     GADO FİLİSTİN CAD. NO:4 GOP 466 14 66 GALERİ SERA HORASAN SOK. NO:14 GOP 446 77 14 GATTO ARJANTİN CAD. 40/D GOP 468 68 96 GECECİ ABDULLAH CEVDET SOK. No. 14 ÇANKAYA 441 70 80 GİTANES BİLİR SOK. KAVAKLIDERE 426 11 00 GÖLGE BAR SSK İŞHANI ZİYA GÖKALP CAD. SAKARYA-KIZILAY 434 24 66 GUSTO MEGA RESIDENCE OTEL-TAHRAN CAD. No:5 KAVAKLIDERE 468 54 00 H     HANCI ANKARA KALESİ GÖZCÜ SOK. 3 ULUS 310 29 29 HAVUÇ BAR A. MİTHAT EFENDİ SOK. 7/B ÇANKAYA 438 31 68 HAYYAMİ BESTEKAR SOK. No:82/B KAVAKLIDERE 466 10 52 HİTİT CAFE BAR BESTEKAR SOK. No:57 KAVAKLIDERE 427 38 35 HOBY CAFE 7.CAD. NO: 3 BAHÇELİEVLER 215 01 13 HOLLYWOOD MEYHANE FARABİ SOK. CİNNAH CAD. NO: 25 ÇANKAYA 468 12 15 I-İ     ICE SALAD 7.CAD. NO:58/C BAHÇELİEVLER 215 79 30 İKBAL 7.CAD. No.:56-A/11 215 15 89 IVY-NYX ARJANTİN CAD. No: 44 GOP 444 04 89 J     JAZZ TIME BAHAR RESTAURANT BİLİR SOK. 4/1 KAVAKLIDERE 468 43 48 JOY CLUB TÜRK JAPON DERNEĞİ (ORAN SİTESİ)  491 22 26 JÜBİLE BAR FARABİ SOK. 32/A ÇANKAYA 466 37 62 K     KAPRİS BAR YUNUS NADİ SOK. NO:12/9 ÇANKAYA  441 54 38 KAVANOZ 7.CAD. 17.SOK. NO: 29/A BAHÇELİEVLER - KAVEL ROCK BAR SSK İŞHANI 3.KAT ZİYA GÖKALP CAD. SAKARYA-KIZILAY 433 67 75 KIRMIZI CAFE RESTAURANT BAR ARCADIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ-ÇAYYOLU 241 66 67 KITIR PİLİÇ TUNALI HİLMİ CAD. 114/K KAVAKLIDERE 426 01 37 KNIGHT & FLIGHT ÇEVRE SOK. No:7/A ÇANKAYA 466 39 30 KOCATEPE KAHVE EVİ SELANİK CAD. 22/A KIZILAY 418 84 81 KOSCA PUB HOŞDERE CAD. 218/A ÇANKAYA 439 16 17 KÖPÜK ARJANTİN CAD. BUDAK SOK. 5/1 428 52 02 KUKİ HOUSE ARJANTİN CAD. No:18 GOP 427 14 00 L     LAF LAF ÇEVRE SOK. No: 16/A ÇANKAYA 428 44 22-23 LAILA SÖĞÜTÖZÜ CAD.1071 SAÖĞÜTÖZÜ 287 99 99 LATERNA TUNUS CAD. 50-3B KAVAKLIDERE 468 58 51 LEMAN CAFE KONUR SOK. 8/A-B KIZILAY 417 41 05-06 LOTUS  HILTON HOTEL TAHRAN CAD. 12 KAVAKLIDERE 455 00 00 LOUNGE BISTRO TUNALI HİLMİ No: 73/1 KAVAKLIDERE 468 14 15 M     MADO TUNALI HİLMİ CAD. 114/D KAVAKLIDERE    MAGELLAN ANKUVA ALIŞVERİŞ MERKEZİ No:28 BİLKENT 266 78 79 MALT ESAT CAD. 75/A KAVAKLIDERE 425 71 92 MANHATTAN ÇEVRE SOK. 7 ÇANKAYA 427 62 63 MARILYN MONROE CAFE BAR TUNALI HİLMİ CAD. BÜKLÜM SOK.54/A KAVAKLIDERE 467 12 12 MARUL TURGUT ÖZAL BUL. No:14 İNCEK 460 23 03 MAYDAY BILKENT SPORTS INTERNATIONAL 266 71 00 MED-CEZİR CAFE-BAR KONUR SOK. 37-A KIZILAY 419 68 99 MERİDYEN TUNUS CAD. 88/A 428 13 35 MEY' HANE KOZA SOK. No:157/A GOP 446 54 54 MISIR CAFE 7.CAD. 17.SOK. NO: 35/A BAHÇELİEVLER 215 13 13 MUM REŞİT GALİP NO:97 GOP 436 85 03-23 MURPHY'S DANCE BAR HİLTON HOTEL TAHRAN CAD. No:12 KAVAKLIDERE 466 00 54 MY BİSTRO UFUK SİTESİ İŞ MERKEZİ BİLKENT 3, No:8 BİLKENT 266 11 12 MY WAY BAR SELANİK CAD. 15/16 KIZILAY 435 57 78 N     NATURA GÜNİZ SOK. 1/C KAVAKLIDERE 426 55 42 NEUHAUS ANKUVA ALIŞVERİŞ MERKEZİ BİLKENT 266 55 46 NEWCASTLE TURAN GÜNEŞ BUL. 48.SOK.No:7 ÇANKAYA 491 99 66 NEWCASTLE BİSTRO AYAŞ YOLU 98/10 OPTİMUM OUTLET CENTER 280 04 55 NEYZEN ATATÜRK BUL. 211/6 KAVAKLIDERE 468 39 68 NİHAVEND GÜVENLİK CAD. 65/D A.AYRANCI 426 94 14 NİHAYET BAYINDIR SOK. 19/6 SAKARYA-KIZILAY 432 50 45 NORTHSHIELD GÜVENLİK CAD.111 A.AYRANCI 466 12 66 NORTHSHIELD KORU MESA KORU PLAZA 240 82 92 NÜANS BAYINDIR SOK. 19/A SAKARYA-KIZILAY 434 35 31 O-Ö     OTANTİK 7.CAD. No:39/B BAHÇELİEVLER 222 24 44 ÖZSÜT 7.CAD. No:64/B BAHÇELİEVLER 221 20 00 P-Q     PEPPERMILL ARCADIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ KARŞISI-TANSAŞ YANI 241 73 73 PAMPERO ARJANTİN CAD. No.24 GOP 468 78 58  PAMPERO BAHÇELİEVLER 7.CAD.No: 45 BAHÇELİEVLER 222 88 44-43 PAPSİ TUNALI HİLMİ CAD. 68/C KAVAKLIDERE 467 17 17 PARK BULVAR ATATÜRK BUL. No:105/1 KIZILAY 419 79 11 PAUL CAFE ARJANTİN CAD. 15/2 GOP 426 55 78 PEOPLE BEHÇELİEVLER 7.CAD.29.SOK. No:18/A 215 48 00 POOL BAR FARABİ SOK. 32/B ÇANKAYA 426 71 99 PORSUK CAFE 7.CAD. 17.SOK. No: 39/A BAHÇELİEVLER 222 32 00 PRUVA TUNUS CAD. 50/A-4 KAVAKLIDERE 427 06 70-71 Q-BA DOSTELİ SOK. 4 GOP 437 80 60 R     RAJA NENEHATUN CAD. NO:53 GOP 448 03 70 RANDOM TUNALI HİLMİ 114/J1 K.DERE 468 34 20 REEF GÖLGELİ SOK. No:9 GOP 447 78 21 REMBETİKO HATAY SOK. 5/11 KIZILAY 425 57 33 REPLİK ÇEVRE SOK. No:7 ÇANKAYA 427 03 00 S-Ş     SADE ARJANTİN CAD. KIRLANGIÇ SOK. No:3 GOP 428 00 35 SAKLIKENT AKAY CAD. 25/A K.ESAT 418 38 10-11 SALATA-GOP REŞİT GALİP CAD. 57/A GOP 446 34 52 SALATA-MESA MESA PLAZA KORU SİTESİ 241 12 01 SEGAH KALE SOK. No:1 KALE 309 83 83 SİM 7.CAD. No: 27/B BAHÇELİEVLER 213 36 80 SİMO CAFE 7.CAD. 17.SOK. No: 33/A BAHÇELİEVLER 212 10 00 SİYAH-BEYAZ KAVAKLIDERE SOK. NO:3/1 KAVAKLIDERE 428 26 41 STARBUCKS ARJANTİN CAD. No:17 428 61 94 428 61 94 ŞAMDAN PASTA-PİZZA 7.CAD. No:39/D BAHÇELİEVLER 213 13 43 ŞIMARIK CAFE BAR 7.CAD. 46/2 BAHÇELİEVLER 212 85 61 T     TABU CAFE 7.CAD. 27.SOK. No:20/A BAHÇELİEVLER 223 99 19 TAPAS TUNALI HİLMİ CAD. 87 K.DERE 428 35 62 TEA HOUSE 7.CAD. No:6/A BAHÇELİEVLER 221 32 20 THE CLUB 20  KONYA YOLU No: 223 BALGAT 285 79 49 THE EDGE BESTEKAR SOK. 65/B K.DERE 426 05 16 THE PUB A. MİTHAT EFENDİ SOK. No: 4 ÇANKAYA 442 38 44 TIME OFF MEŞRUTİYET CAD. HATAY.SOK. KIZILAY 417 76 62 TINT CAFE TUNUS CAD. 63/9 427 81 06 TRIBECA BESTEKAR SOK. No: 86/A 427 09 53 TURUNÇ TUNALI HİLMİ BUĞDAY SOK. No:2/A KAVAKLIDERE 466 67 10 TÜRKÇE BAR TURAN GÜNEŞ BUL. 48.SOK.No:7 ÇANKAYA 490 88 33 TWISTER BESTEKAR SOK. 82/A K.DERE 428 08 41 U-Ü     UFO ATAKULE ÇANKAYA 440 88 18 ÜTOPYA CEMAL GÜRSEL CAD. 47/6 CEBECİ 362 34 21 W-Y     WINE HOUSE ARİF NİHAT SOK. 37 ORAN 490 86 74 YERFISTIĞI BESTEKAR SOK. 88/A K.DERE 428 20 55 YERFISTIĞI 7.CAD. No: 46/A BAHÇELİEVLER 212 24 78 Z     ZEKİ BAR REŞİT GALİP CAD. 88/1 GOP 437 90 63 ZEYNEL MUHALLEBECİ TUNUS CAD. 90/B K. DERE 446 19 19 ZODIAC CAFE-PUB TUNUS CAD. 17/B K.DERE 419 92 08