hakantok1 Web Sayfasi Yapilir VOLKSWAGEN 1303 is basvurusu yap hakantok5 hakantok6 hakantok7 Dugun Gelenekleri Adres 14 Jpg 15 Linkler Kahve Fali Ruyalarim Burclar istanbul plajlari Ankara Havuzlar Otel Yoneticiler Otel Jpg Antalya Butik Oteller 1 Butik Oteller 2 Balayi Otelleri Otel Link Kibris Tanitim Ankara Denince Golf Otelleri Goller ve Denizler Tr Turizm Rehber Hangi Otelde Kalinir Seyahat Acentalari Housekepping Otel Arsiv Turizm Firmalari Karadeniz Yayla Otel Tanitimlar TBMM Alanya Otelleri Belgeli Tesisler Otel ik ik Antik Kentler Ödüllü Plajlar Firma Epostalar Yerli Arabamiz Kaybolan Meslekler Nostalji ve Anilar Turk Starlar Sehitlerimiz Gezelim Gorelim 1 Gezelim Gorelim 2 Fenerbahce  Gezici Rehber Anadol STC Marka Hikayeleri iletisim Bilgilerim Kangal  Turbeler Troleybus Gida Teroru Twitter Takipci Ek Gelir israil Boykot Ankara Terminal Otobuslerİstanbul'da denize girilecek yerler

Siz de şehrin karmaşasından bir nebze uzaklaşmak, masmavi bir denizde serinlemek ve tertemiz bir kumsalda güneşin tadını çıkartarak güneşlenmek istiyorsanız websitemizdeki İstanbul Plajlarına bir gözatın.
İstanbul'un göbeğinde tatil havası yaşamak için' Tatile çıkamayanlar.. denize girmek için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Dört bir yanı denizlerle çevrili istanbul'un göbeğinde yer alan plajlar, günübirlik tatiliniz için geniş seçenekler sunuyor.
Şehrin yorucu temposundan bir gün olsun uzaklaşmak, denizin ve yazın tadını çıkartmak isteyenler için İstanbul'da denize girebilecek temiz deniz ve plajlar var.
İstanbul'da denize girilecek yerler olarak; halk plajları ve beach clublar bulunmaktadır. Websitemizde hemen hemen hepsine yer vermeye çalıştık. Resimleri, adres ve telefon bilgileri ve 2012 yılı plaj giriş fiyatlarını soldaki menümüzü kullanarak her bir plaj ve beach club un kendi sayfasından bakabilirsiniz Kısa bir süre öncesine kadar Kilyos, Şile, Adalar vs gibi belirli yerler haricinde kirlilik yüzünden denize girilemeyen istanbul'da Büyükşehir Belediyesinin yaptığı yoğun arıtma çalşmaları sonucunda, bugün birçok sahil noktasında denize girme şansına sahip istanbul'da yaşayan vatandaşlarımız.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’un ‘güvenli’ plajlarını şöyle sıraladı: "28 km. sahillerimiz plaj olarak açılmış durumda. Onun dışında İatanbul’un 403 km sahili denize girilebilir halde. İstanbul deniz kenti olma özelliğiyle İstanbullular’a yetmekteydi fakat kirliliğin hat safhaya ulaşmasıyla insanlar denizlerden uzaklaştı. Şu anda Güneş Plajı önündeyiz. Burası da 15-20 senedir maalesef İstanbullular’a hizmet veremedi. Çünkü kirlilik hat safhadaydı ve denizler girilemez haldeydi. Bu yıl özellikle Güneş Plajı’nda kalite oldukça iyi ve rahatlıkla insanlar burada denize girebilir diyebiliriz Analiz sonuçları incelendiğinde, İstanbul’un önemli bir bölümünde denize girilebileceği anlaşılıyor. Yeterli kalitede olan su ortamları, çoğu insanın rahatlıkla yüzme amaçlı kullanabileceği ortamlardır. Ancak her insanın bünyesi gereği, dış ortam tehditlerine karşı göstereceği tepkilerin farklı olur. ‘Yeterli kalitede su’ tanımına giren ortamların, her insan için sağlıklı olmayacağı, daha hassas gruba giren insanların rahatsızlık duyabileceği söylenebilir. Dolayısıyla, bünyesi zayıf yani mikrobik hastalıklara karşı duyarlılığı olanların ‘yeterli kalitede su’ şeklinde tanımlanmış su ortamlarına girmemesi tavsiye edilir.
Boğaz’deki akıntılar ve deniz trafiğinin yoğunluğu nedeniyle bir gün ölçtüğünüz değer, diğer güne uymayabilir. Ayrıca bir yerde ölçüm yaparsanız, değerleriniz çok iyi çıkar, herkes o plaja gitmeye başlar. Bu yüzden sular kirlenirse o yaptığınız ölçüm hiçbir şeye yaramaz. Bir noktanın temiz bilinmesi ve yoğunluğunun artmasıyla kısa sürede kirletilebiliyor.
‘Yeterli kalitede’ su olan denize ‘İyi kalitede’ sularda olduğu gibi girilir. Bunda bir sakınca yoktur. Ama eğer ‘kötü kalitede’ sulara girilirse çeşitli sağlık sorunları ve mikrobik hastalıklarla karşılaşılması kaçınılmazdır. Yani bu sulara girilmesi sağlık bakımından sakıncalıdır. Analiz sonuçlarına bakıldığında İstanbul’da birkaç nokta dışında örnek alınan sularda denize girilebilir.
İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü'nün istanbul da denize girilecek yerler ile ilgili ölçüm ve Analiz sonuçlarını da çok yakında websitemizde ilgili sayfalarda bulabileceksiniz.

Caddebostan Plajları


Caddebostan sahilinde toplam 950 m. uzunluğunda 3 adet plaj mevcut. Plajlarda toplam 1000 adet şezlong, 1000 adet şemsiye, 40 soyunma kabini, 5 duş alanı, 3 cankurtaran kulesi mevcut. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Caddebostan-1 plajı aşırı yoğunluk nedeniyle artık ücretli olacak.
Hafta içi ve özellikle hafta sonları ücretsiz plajların çok kalabalık olması nedeniyle Güneş ve Caddebostan 1 Plajları halkın isteği üzerine ücretli vermeye başladı.
Yaklaşık 500 metre uzunluğundaki plajda, 500 adet şezlong ve 300 adet şemsiye bulunuyor olmasına rağmen, bunların hiçbirini bulmak mümkün olmuyordu. Daha çok Ümraniye, Sancaktepe ve Sultanbeyli gibi ilçelerden akın akın gelen gruplar, plajda çok yoğun bir kalabalık oluşturuyordu.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan Caddebostan-1 Plajı’nın aşırı yoğunluk nedeniyle ücretli hale dönüştürülmesi, bu plajda doluluğun yüzde 80 oranında azalmasına, hizmet kalitesinin ise bir hayli yükselmesine neden oldu.
Sahilin yürüyüş yolunda, Büyük Kulüp’ün hemen altında yer alan Caddebostan Plajı’nda normal giriş ücreti 10 TL, indirimli öğrenci girişi ise 5 TL olarak belirlenmişti. Caddebostan'ın her 3 plajında da müzik yayını yapılıyor ve 1 adet zodyak kurtarma botu ve ambulans bekletiliyor.


Caddebostan 1 Plajı

450 m.sahil şeridindeki plajda 500 adet şezlong, 300 adet şemsiye, 1 adet cankurtaran kulesi, 6 cankurtaran personeli, 1 adet WC, 18 adet soyunma kabini, 8 adet duş, 1 adet güvenlik kabini, 2 adet büfe bulunuyor. Plaj giriş ücreti 10 TL.
 

Caddebostan 2 Plajı:

300 m. sahil bandı, 500 adet şezlong, 500 adet şemsiye, 1 adet cankurtaran mobosu, 1 adet cankurtaran kulesi, 6 cankurtaran personeli 1 adet WC, 16 adet soyunma kabini, 8 adet duş, 1 adet güvenlik kabini, 2 adet büfe bulunuyor. Plaj, ücretsiz hizmet veriyor
 

Caddebostan 3 Plajı:

250 m. sahil bandı, 100 adet şezlong, 100 adet şemsiye, 1 adet cankurtaran kulesi, 6 cankurtaran personeli, 1 adet WC, 10 adet soyunma kabini, 4 adet duş, 1 adet güvenlik kabini, 1 adet büfe bulunuyor. Plaj, ücretsiz hizmet veriyor 

Florya Menekşe Plajı

Florya Menekşe Plajı 620 metre sahil şeridine sahip, 200 adet şezlong, 200 adet şemsiye, 2 adet cankurtaran mobosu, 3 adet cankurtaran kulesi, 10 cankurtaran personeli, 1 kurtarma botu, 1 ambulans, 12 adet tuvalet, 8 adet soyunma kabini, 5 adet duş, 1 adet güvenlik kabini, 1 adet büfe ve 300 araçlık otoparkı bulunuyor. Florya Menekşe Plajı, ücretsiz hizmet veriyor. Adres: Küçükçekmece Gölü Yanı, Menekşe, Florya

Florya Güneş Plajı

Florya Güneş Plajı 800 m. uzunluğundaki iki bölüm olarak hizmet veriyor. Florya Güneş Plajı'nda 2 adet cankurtaran kulesi, 1500 adet sezlong, 1500 adet şemsiye, 42 adet WC, 234 adet soyunma kabini, 48 adet duş, 1 güvenlk kabini, 2 adet büfe, 228 adet emanet dolabı ve 300 araçlık otopark alanı bulunuyor.
Yaz aylarında İstanbullar için serin bir tatil köşesi olan Güneş Plajı'nda plaj voleybolu ve müzik yayını da ayrıca mevcut. Plajda, rutin olarak her gün güvenlik ve temizlik işleri yapılıyor. Plaj giriş ücreti 15 TL, öğrenciler için ise 10 TL. 0-7 yaş ise ücretsiz yararlanabiliyor. Giriş ücretiyle şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri, duşı ve wc alanlarından yararlanmak mümkün. Adres: Florya Tren İstasyonu Karşısı / Florya

Yeşilköy Çiroz Plajı

Yeşilköy Çiroz Halk Plajı iki bölümden oluşuyor ve iki koy şeklinde. Plaj toplam 660 metre uzunluğunda, 500 adet şezlong ve 500 adet şemsiye, 2 cankurtaran kulesi, 12 cankurtaran personeli, 1 kurtarma botu, 1 ambulans, 2 büfe, 80 soyunma kabini, 228 adet emanet dolabı, 20 adet tuvalet kabini, 12 duş, 2 adet voleybol sahası, 1 adet mini futbol sahası, 19 adet yuvarlak oturma grubu, 660 metre deniz bariyeri yer alıyor. Çevre aydınlatmasının bulunduğu plajda müzik yayını da yapılıyor. Adres: Yeşilköy Mahallesi / Bakırköy


Poyrazköy Plajı

Poyrazkoy plaji İstanbul boğazının çıkışında yer alan bu yer güzel plajıyla, durgun sularıyla insanları mest ediyor. Poyrazköy, Anadolu yakasında, Boğazın sonlarında yer alan bir yerde. Giriş yaptığınızda şezlong ve şemsiye bulabilirsiniz. Poyrazköy son günlerde 3.köprü konuları ile çok gündeme geldi. Aslında Poyrazköy güzel plajı ve istanbula yakınlığı ile hafta sonu denize girmek için tercih edilebilecek bir yer. Liman olduğu için yer yer kirlilik görebilirsiniz ama genel olarak temiz sayılır. Buraya iki türlü gidilebilir, ilki deniz yolu ile, bu ancak yaz aylarında Kadıköy’den buraya işleyen boğaz gezinti vapuru ile mümkün,diğeri ise otobüs veya kendi aracınız yolu ile geliştir. Beykoz’u geçtikten sonra Poyrazköy tabelalarını göreceksiniz 18 km daha gittikten sonra oradasınız. İstanbul içi olmasına rağmen yol biraz uzun sürüyor, çünkü bir hayli virajlı ve tek şerit bir yolda gidiyorsunuz. 

Beykoz Küçüksu Plajı

Beykoz Küçüksu Plajı, İstanbul boğazında boğaz köprüsü manzarasıyla, 300 kişiye denize girme ve güneşlenme olanağı sunmaktadır. 300 metre uzunluğundaki plajda, 200 adet şezlong, 200 adet şemsiye, 1 cankurtaran kulesi, 5 cankurtaran personeli, 1 kurtarma botu, 1 ambulans, 1 büfe, 4 adet lavabo, 10 soyunma kabini, 78 adet soyunma dolabı, 8 tuvalet, 1 adet 6 kişilik açık duş yeri mevcut. 

Kilyos Halk Plajı

Kilyos; İstanbul'da hafta sonu özellikle deniz ve plaj aktiviteleri için en çok tercih edilen beldelerden birisi. Kilyos'un merkezinde bulunan Kilyos Halk Plajı özellikle yaz aylarında haftasonları tatilcilerle dolup taşıyor. Güzel kumsalı ile çevre tesisleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kilyos Halk Plajı kilometrelerce sürmekte ve oldukça geniş bir kumsala sahip. Günübirlik deniz ve plaj ve keyfi için ideal. Altyapı ve temizlik çalışmaları tamamlanarak, tuvaletleri, soyunma ve duş kabinleri yeniden düzenlenen, ayrıca cankurtaran ve güvenlik eksiği giderilen plajdan, vatandaşlar haftanın her günü sabah 08.00 ile 18.00 saatleri arasında Kilyos Halk Plajı'ndan ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Solar Beach Urban Style / Kilyos

2002 yaz sezonundan bu yana hizmet veren Solar Beach, 30.000 m2'yi aşan alanıyla Türkiye’nin en büyük özel plaj ve açık hava performans merkezi olma özelliğini taşıyor. Solar Beach, Kilyos’ta gündüzü ve gecesiyle 24 saati dolu dolu yaşayan bir vaha. Geniş altyapı olanakları, otopark alanları, özel plajı, catering alternatifleri, konser ve performans sahneleri, sınırsiz spor alternatifleri, tüm yaz sezonuna yayılan gündüz ve gece aktiviteleri ile Solar Beach, İstanbul için yaz aylarının vazgeçilmezi Kilyos Solar Beach Urban Style, gündüzleri deniz ve plaj keyfi yapmak isteyenlere, geceleri ise çoğunlukla konserlere ev sahipliği yapan güzel bir mekan. Kilyos Solar Beach, 1 kilometrelik eşsiz kumsalı, restoranları, barları, eğlence ve partileri ile tatil köyü rahatlığını İstanbullulara yaşatmakta. Solar Beach, güzel plajıyla İstanbullulara haftasonu aktivite, tatil ve deniz keyfi yaşatmakla beraber Hünkar Döner Fast Food, Solar Gusto, Cafe Keyf, Gözlemeci isimli mekanlarıyla da deniz keyfinizi tatile dönüştürüyor. 2011 yılında Kilyos Solar Beach’in işletmesini tekrar devralan Urban Bug, çocuk bakım merkezi, evcil hayvan bakım merkezi, sağlık merkezi, marketler, mağazalar, defileler, atölyeler vb gibi etkinlikler sayesinde, kentin olanaklarından ve eğlencesinden vazgeçmeye gerek kalmadan ziyaretçilerine kentten uzak bir tatil sunuyor.
Haftanın 7 günü hizmet veren Kilyos Solar Beach her gün 08:00 den itibaren hizmetinizde.

Baykuş Plajı / Kilyos

Baykuş Plajı; 1 km’lik uzun sahili, serin denizi, bol oksijeni, lezzetli yemekleri, sakin ve nezih ortamıyla sizleri bekliyor. Baykuş Plajı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nin Kilyos Kısırkaya’da bulunan Araştırma ve Uygulama Merkezinin sahil kısmında. Baykuş Plajı; tüm Mimar Sinan öğrencileri, öğretim görevlileri, çalışanlar ve mezunları ağırladığı gibi, İstanbul’dan uzaklaşıp rahat bir nefes almak isteyen herkese açık! Üstelik çadır kurup kamp yapabilir, yeni güne Baykuş’ta uyanabilirsiniz... Baykuş Plajı'na özel aracınız ile geitmek isterseniz Maslak Sarıyer yönünde devam ederken Kilyos okundan sapmalı, Kilyos'a vardığınızda Kısırkaya tarafına dönmelisiniz. Baykuş Plajı oklarını takip ederek Polis Okulu'nun hemen yanından plaja inebilirsiniz. 

Dalia Beach Club / Kilyos

2002 yılı yaz sezonunda faaliyete geçen Dalia Beach Club, İstanbullulara Akdeniz ortamını Karadeniz’de yaşatmayı hedefliyor. Dalia yeşil alanları, kafesi, barı, özellikle balık mönüsüne doyamayacağınız restoranı, plaj voleybolu, dergi-kitap köşesi, özel güvenliği, bin araçlık otoparkı ve bir klüpten istenebilecek bütün olanaklarıyla sizi bekliyor. Günlük yaşamın stresini doğada gidermek istiyorsanız trekking, kumda özgürlüğü yaşamak için plaj voleybolu, denizde ise sörf yapabilir; sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebilirsiniz. Dalia Beach Club, yeşil alanları, yaz-kış açık olan ve özellikle yöresel ürünler içeren kahvaltı menüleriyle ve balık çeşitleri ile iddialı mutfağı (Dalia Fish Restaurant), yöresel doğal köy ürünleri satış stantları, plaj tesisleri, plaj voleybolu alanı, yazlık cafesi, doğal trekking alanları, deniz bisikleti, kanoları ve geniş otopark olanakları ve zengin aktiviteleri ile sizleri bekliyor. Yaz-kış açık restaurant (Dalia Fish Restaurant), Yazlık cafe, Geniş kumsal ve plaj, Yöresel kahvaltı, Zengin soğuk meze çeşitleri, Ara sıcaklar, Tatlılar, Alkollü, alkolsüz içecekler, Organik pazar, Plaj voleybolu, Sörf, Deniz bisikleti kano, Yaz-kış trekking imkanı, Minder keyfi, Her türlü düğün, nişan, yemek organizasyonu, Her türlü yemekli, yemeksiz toplantı, reklam ve tanıtım hizmetlerine ev sahipliği, 5000 kişi kapasiteli plaj, 300 kişi kapasiteli kapalı alan, 1000 araçlık otopark ve vale hizmeti

Burç Beach / Kilyos

Boğaziçi Üniversitesi’nin tesisi olan Burc Beach, İstanbul’un kuzey sahilinde Karadeniz’in incisi Gümüşdere’de yer alıyor. Sabah saatlerinden itibaren gününüzün dolu dolu geçmesi için her türlü akitivitenin mevcut olduğu Burc Beach’in 2 km’lik kumsalı bulunuyor. Su sporları ve plaj sporları, ahşap güneşlenme ‘deck’leri, şemsiye ve şezlongları, 150 kişilik cafesi, 600 araçlık kapasiteli otoparkı, beach barı, lezzetli plaj ve yaz yemekleri, günbatımında düzenlenen ‘beach party’leri ile özellikle haftasonları eğlence, spor ve müziğin adreslerinden biri haline geliyor. 
Güzel kumsalı, 1400 m2 güneşlenme terası, 200 kişilik Cafe-Bar’ı ve balıkçı restoranı ile sabahın erken saatlerinden gün batımına kadar misafirlerine hizmet vermekte.
Burç Beach´de kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkanları mevcut. Plaj malzemelerinin bulunduğu bir mağaza, 650 araç kapasiteli otopark, şezlong, hasır şemsiye, yastık, duş ve kabinler de verilen hizmetler arasında. Burç Beach, her yıl düzenlenen Kiteboard Dünya Şampiyonası, muhtelif konserler, hafta sonu gün batımı partileri, Beach Futbol ve Beach Volley turnuvaları gibi büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır. Burç Beach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir 

Kilyos Burç Beach
2012 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:

BÜMED Üye: 20,00 TL (hafta içi) - 30,00 TL (hafta sonu)
Misafir: 30,00 TL (hafta içi) - 40,00 TL (hafta sonu)
Adres: Kilyos Yolu Üzeri, Gümüşdere Mevkii, Kilyos
Telefon: 0212 203 02 36 - 0212 359 58 37-13-19
Websitesi: www.bumed.org.tr

Non-Stop Beach / Kilyos

Kilyos kıyısında 24 Haziran’da hizmete giren Non-stop Beach deniz,kum ve güneşin tadını çıkarmak için ideal bir beach. Giriş ücreti ve servis bakımından diğer beachlerden farklı olan non-stop beach’te hafta sonları Njoy Sport Club eğitmenleri eşliğinde aerobic, tae-bo, pilates, aquagym, yoga, body pump gibi spor aktiviteleri yapabilmek fırsatınız var. Beach volley, parti ve konserlerin olduğu non-stop beach’te ayrıca her hafta sonu DJ partiler verilmekte,jetsky,banana, kano ve deniz bisikletine binebilirsiniz. Buraya ulaşmak için, Taksim AKM, Levent metro çıkışı, Şişli Cevahir önünden kalkan servislerden faydalanabilirsiniz. Hafta içleri 09:00-00:00 arası hizmet veren non-stop beach, hafta sonlarıda 24 saat hizmet vermektedir

Kilyos Non-Stop Beach
2012 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:

Hafta İçi: 10 TL / Hafta Sonu: 15 TL
Adres: Kilyos Turban Yolu No:4 Kilyos
Telefon: 0212 201 23 05
 

Golden Beach Club / Kilyos

Golden Beach Club, tatil keyfini İstanbul’da sürmeniz; eğlenceyi ve dinlenceyi evinizin yakınlarında yaşamanız için açıldı. Golden Beach Club, İstanbul’un Karadeniz kıyısında yaşamın özgürlüğünü, renklerin cümbüşünü ve bir tatil düşünü size cömertçe sunan saklı bir cennet. Konaklama ve aktivite imkanları: 26 adet bungalow, 6 adet suit oda, Camping Restaurant, Kır Kahvesi, Snack Bar, Beach Bar, beach volley, bisiklet ve yürüyüş parkuru, tırmanma duvarı, mini golf sahası. Sabah 08:00'de hizmet vermeye başlayan plajın akşam kapanış saati yok.
Hafta İçi: 20 TL / Hafta Sonu: 25 TL
Adres: Marmaracık Koyu, Rumelifeneri
Telefon: 0212 325 55 83
Websitesi: www.goldenbeachclub.net

Uzunya Beach Club / Kilyos

Uzunya Beach, güzel kumsalı ve denizi, lezzetli menüleri ve bol balık çeşitleriyle restoranı, kamping alanı ve aktiviteleriyle İstanbul`da haftasonu deniz ve tatil keyfi için ideal mekanlardan. Uzunya Beach 1000 araçlık otoparkı, denizi, kafeteryası, restoranı ve çeşitli aktiviteleriyle bir hafta sonu geçirebileceğiniz bir yer. Karavan kamping ve doğa yürüyüş imkanı ile de ayrıca dikkat çekiyor. 1000 araçlık otoparkı, denizi, restoranı, kafeteryası ve aktiviteleriyle güzel bir haftasonu tatili geçirebileceğiniz İstanbul`daki deniz ve kamping mekanı olarak Uzunya Beach, keyfin, eğlencenin, tatilin, denizin, kumun, güneşin ve mükemmel lezzetlerin toplandığı saklı kalmış bir İstanbul koyu. Uzunya Restaurant yıl boyunca seçkin ve güler yüzlü personeliyle sizlerin hizmetindedir. Şark köşesinde sıcak kahvenizi yudumlarken dostlarınızla sohbet edebilir veya sabah kahvaltınızı şömine başında yapabilirsiniz. Deniz akvaryumundan seçtiğin ürünleri pişirme imkanı. Dört mevsim günlük taze balık ve deniz mahsullerinden oluşan farklı lezzetleri sıcak ve keyifli bir ortamda Uzunya farkı ile tadabilirsiniz. Uzunya Camping - Deniz ile ormanın birleştiği Uzunya Beach ve Camping`de karavan ile konaklama imkanı mevcuttur. Doğa ile iç içe yapacağınız yürüyüşler ve sportif faaliyetlerle haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Uzunya Beach plajında, her gün 08:00-20:00 saatleri arasında servis hizmeti verilmektedir Hafta İçi: 20 TL / Hafta Sonu: 30 TL
Adres: Kilyos Yolu Üzeri Dalyan Mevkii Demirciköy
Telefon: 0 212 204 03 68 - 0 212 204 01 69 - 0 212 204 07 33
Websitesi: www.uzunya.com

Tirmata Beach Club / Kilyos

Tirmata, 5000 kapasiteli plajı 3000 araçlık otoparkı ile en önemlisi aile konseptine verdiği değer ve destek ile sizlerinde göz bebeğiniz olacak. Bu değere daha fazla değer katabilmek ve aile konseptinin korunması amacı ile tesisten faydalanacak müşterilerinin en az 1 bayan olması gerekiyor. Kahvaltı anlayışında sınırları yeniden çizen Tırmata kahvaltı dendiğinde aklınıza gelen tüm ürünleri ve size layık servisi sunarken kahvaltıda alışıla gelinen ‘’ekstra’’ mantığını yıkmış her şey dahil kahvaltısı ile sizleri bekliyor. Omlet, menemen, çay, kahve, portakal suyu, 100'ü aşkın çeşitle kahvaltı sunuluyor. Karadeniz kenarında olan tesiste kahvaltı sonrası 10 km yakın kumsalda yürüyüş alternatifi gününüze keyif katacak.Kahvaltı sonrası kumsalda at gezintisi yapabileceksiniz. 
30 yıla yakın zamandır hizmetinizde olan işletmede tesisin en öne çıkan bir diğer özelliği de fiyatlarının çevredeki tüm tesislere nazaran uygun olmasıdır. Örneğin Su- 1 TL, Kola 3 TL. 100 çeşitten fazla fastfood çeşidi ile yiyecek konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz tesiste, isterseniz restoranda açık büfe kahvaltı isterseniz plajda kahvaltı seçenekleri ile güne başlayıp Kilyos’un eşsiz kumu ve güneşi ile İstanbul’un keşmekeşinden sizi alıp başka bir dünyaya taşıyacak. Tesiste 10-15 cankurtaran, ambulans ve güvenlik hizmetleri için 10 - 15 özel güvenlik personeli sizlerin can ve mal güvenliğinizi sağlarken 40 -75 kişi arasındaki hizmet kadrosu sizlere beklediğiniz hizmeti sunmak için elinden gelen en üstün çaba ile çalışmaktadır. Tesis içinde şezlong, şemsiye, minder, duş-tuvalet gibi hizmetler ücretsizdir
Hafta İçi: 15 TL / Hafta Sonu: 30 TL
Adres: Tatlısu Mevki No: 1 - Kilyos
Telefon: 0212 201 28 61 - 0 542 312 27 44
Websitesi: www.tirmata.com 

Seanergy Beach Club / Kilyos

İstanbul’dan uzaklaşmadan tatil keyfini yaşatmak için Karadeniz kıyısında, Gümüşdere mevkiinde, toplam 23 dönüm arazide kurulmuş olan Seanergy, 15 Temmuz 2006’da başlamış olduğu faaliyetine, nadir görülen incecik altın sarısı kumundan oluşan 300 metre uzunluğundaki plaj bandı, 1400 metrekare platform üzerine kurulmuş olan restaurantı, güneşlenme terası, orman içerisindeki piknik alanı, ağaçlar arasına kurulmuş hamaklar, eğlence alanı ve doğal renklerin hakim olduğu dekorasyonuyla İstanbul’da yeni bir tatil seçeneği sunuyor. Seanergy Beach Club’ta ziyaretçileri, geniş güneşlenme alanı, ücretsiz otopark, 20 adet duş ve soyunma kabini, Wi - fi erişim, piknik, çadır ve eğlence alanları bekliyor. Burada dilerseniz ATV turlarına katılabilir, su sporlarından dilediğinizi yapabilir, arkadaşlarınızla plaj voleybolu veya plaj futbolu oynayabilirsinizHafta İçi: 15 TL / Hafta Sonu: 30 TL
Adres: Gümüşdere Mah. Boğaziçi Kampus Yolu No: 1/A Kilyos, Sarıyer
Telefon: 0 212 203 08 63
Websitesi: http://www.seanergy.com.tr/

Nakibey Plajı / Büyükada

Büyükada'daki bu plaja kentin her bir yanından kalkan vapurlarla ulaşım kolay. İskeleden yürüyerek 10, faytonla ise sadece 2-3 dakika sürüyor. Nakibey Plaj Tesisleri 1984 yılından beri konuklarına özenle hizmet veren bir aile işletmesi. Her yıl kendini yenileyerek, konuklarına daha kaliteli ve daha geniş seçenekli bir hizmet sunuyor.Tesis, her koşulda ailece rahat edebileceğiniz bir mekan. Plaj girişindeki damsız girilmez levhasıyla bir aile plajı olduğunun altı çizilmekte. Bekar erkekler yalnız giremez, yanlarında mutlaka ailesi, bayan arkadaşı ya da bayan akrabası olmalı Deniz kıyısı sığ olup, boy seviyesine kadar kumdur. Çocuklarınızla gönül rahatlığı ile denize girebilirsiniz. Eğitimli cankurtaranlar sizlerin ve çocuklarınızın can güvenliğini izlemektedir.İlk yardım konusunda özel doktor yardımınıza hazır. Ayrıca ambulans hizmeti de veriliyor.
Plaj, 08:00 - 20:00 arası açık. Restoran ve büfe ise saat: 08:00 - 23:00 arası hizmet veriyor. Ayrıca düğün, nişan ve özel kutlamalar için gece rezervasyonları ve tekne gezileri yapılıyor.
Büyükada`ya ulaştıktan sonra iskeleden ücretsiz servis yapan NakiBey teknesini kullanabilirsiniz. İskelenin sağ tarafından kalkan tekne ile plaja geliş - gidişlerden ücret alınmaz. Dileyen yürüyerek 10 - 12 dakikada; dileyen faytonla sadece 3 - 4 dakikada ulaşabilir. Plaj girişi ve konaklama ücretlerinde Kredi kartı geçer, ancak restoran ve büfede geçerli değildir. Hafta İçi: 25 TL / Hafta Sonu: 25 - 30 TL
0-6 yaş arası çocuklardan ücret alınmaz. 7-12 yaş arası çocuklar: 10 TL
Adres: Nakibey Plajı, Büyükada
Telefon: 0 216 382 45 01
Websitesi: www.nakibeyplaj.com 

Yörük Ali Plajı / Büyükada

Marmara Denizinde Büyükada'da bulunan Yörükali Turistik Tesislerinde keyifli saatler geçirmek mümkün. Plajın kumsallarında güneşlenebilir, eğitimli cankurtaranlar eşliğinde çocuklarınızla denize girebiliyorsunuz. Burada günlük, haftalık, aylık ve sezonluk olarak kiralayabileceğiniz motel odaları da mevcut. Motel müşterileri için plaj girişi ücretsiz. Odalarda, sıcak su, balkon, uydu yayını, mini bar ve banyo mevcut. Motelin hemen önünde, deniz kenarında gün ışığı veya gün batımı ile beraber yürüyüş yapabileceğiniz ya da bisiklete binebileceğiniz alanlar da bulunmaktadır. Apart motel müşterileri hariç dışardan gelen aile müşterilere plaj kullanıma açık. 0-7 yaş ücretsizdir. 

Hafta İçi: 20 TL / Hafta Sonu: 25 - 30 TL
Adres: Yörükali Mevkisi Büyükada
Telefon: 0 216 382 73 41 - 0 216 382 73 94
Rezervasyon Tel No: 0 216 382 74 54
Websitesi: http://www.yorukali.com/

Ada Beach / Heybeliada

Güneşin kavurucu sıcaklığının keyfine varmanız, denizin eşsiz maviliğinin derinliklerine dalmanız ve unutamayacağınız keyifli anlar yaşamanız için Heybeliada Ada Beach sizleri bekliyor. Ada Beach Club ın bulunduğu Çam Limanı Koyu, göz kamaştıran güzelliği ile doğa harikası olarak gösterilmeye layıktır.Tarihin içinde doğal çam ormanlarıyla çevrili, stresten uzak huzurlu bir gün geçirmek için mükemmel bir tercih Ada Beach Club, üstün kalite ile ayrıntıya verdiği önemi bütünleştirerek İstanbullulara,yanıbaşında farklı bir öneri sunuyor.Burada sizi bekleyen; sessiz bir huzur, temiz bir deniz, sıcak bir güneş, gülümseyen bir ekip bulunuyor.Doğanın kalite ile birleştiği bu mükemmel sentezde size de bir yer var. 
2011 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:
Hafta İçi: 25 TL
Hafta Sonu: 35 TL
Adres: Ada Beach Heybeliada
Telefon: 0216 351 17 70
Websitesi: www.adabeachclub.com

Green Beach Club / Heybeliada

Heybeliada Green Beach Club; Tatilin keyfini İstanbul`da sürmeniz, hem eğlenmek hem dinlenmek için imkanlar sunuyor. Ulaşımın kolay olduğu, doğanın tüm güzelliklerinin bulunduğu, yeşilin maviyle buluştuğu bir mekan. İster günü birlik isterseniz dilediğiniz kadar kalabileceğiniz Green Beach Club Heybeliada kaliteli bir tatilin İstanbul`da ki adresidir. Hafta içi ve hafta sonları da dahil ailece gelebileceğiniz, huzurlu ve sağlıklı bir gün geçirebileceğiniz mekanda ayrıca grup organizasyonlarınız ekonomik ücretlerle ulaşım dahil yapılmaktadır Green Beach Club Heybeliada`da soyunma kabinlerinden, şezlonglardan, şemsiyelerden faydalanmak için giriş ücretinin dışında hiç bir ücret ödemezsiniz. Hafta İçi: 25 TL / Hafta Sonu: 35 TL
Adres: Tarık Sokak Heybeliada Su Sporları Klübü yanı
Telefon: 0 216 351 16 00
Websitesi: www.clubgreenbeach.com

Kamos Beach Club / Kınalıada

Kınalıada'daki Kamo's Beach Club, Kilyos sahillerinin Adalardaki alternatifi. 90 metrelik sahili var ama doğası çok güzel. Diğer paralı plajlara göre daha sakin. Denize alternatif olarak yüzme havuzu da bulunuyor. Haftanın yedi günü açık olan tesiste zaman zaman konserlerin de düzenlendiği Kamos’ta bir restoran da bulunuyor. Sabah 08:00'de açılan mekan, gece 02:00'de kapanıyor Ayazma Koyu'nda, Kamos tesislerinin yanında, bir de halk plajı var. Ama şezlongları ve şemsiyeleri ile diğer tesisleri pek de aratmıyor. 

Kınalıada Kamos Beach Club
2012 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:

Hafta İçi: 10 TL / Hafta Sonu: 15 TL
Adres: Ayazma Koyu, Kınalıada
Telefon: 0 216 381 69 13

Ayazma Plaji (Şile Halk Plajı)

Şile, yaklaşık 10 km.lik bir kumsala sahiptir. Şile'nin kumsal olarak 3 plajı bulunmaktadır. Bunlardan ilki Şile'nin giriş tarafında yer almakta, geniş ve kum bir plaj olan Şile Halk Plajı (Ayazma Plajı)'dır. Diğerleri Ağlayankaya ve Uzunkum Plajlarıdır. Şile Belediyesi bu yaz döneminde de her yıl olduğu gibi halkın güvenlik içinde denize girebilmesi için bir çok önlemi almış durumdadır. Oluşturulan cankurtaran ekiplerinin dağılımı ise şöyle: Ayazma Plajı: 35, Ağlayankaya Plajı:10, Uzunkum Plajı:20. 2 adet Ambulans her an göreve hazır olarak bekletilirken, Ambulans sayısı hafta sonları 4’e kadar çıkıyor. Ambulanslar; Ayazma, Ağlayankaya, Uzunkum ve Sofular plajlarında görev yapıyor.

Şile Halk (Ayazma) Plaji 2012 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:
Plaja Giriş:Ücretsiz
Adres: Merkez, Şile / İstanbul

Uzunkum Plaji - Aquabeach Club / Şile

Şile Uzunkum Plajı gayet büyük bir plaj, Şile’nin diğer plajlarına (halk plajları, ayazma, ağlayan kaya, kumbaba vs. ) nazaran daha tenha ve daha düzgün. Denizi de daha temiz. Şile Uzunkum plajı Şile plajları arasında denizi en temiz olanı, hiç yosun ve deniz anası yok, kumu da gayet güzel incekum, çakıl yok.
Öncelikle plajın girişi tepe üzerinde ve araba ile girişte 10 TL otopark ücreti alınıyor. İçerisi baya dolu arabaya zar zor bir park yeri bulabilirsiniz. Tepeden aşağıya 2 dakikalık bir yürüyüş ile Aquabeach kapısından plaja giriş yapabilirsiniz.
İster Aquabeach e ait yerde, isterseniz ücretsiz olan halk plajı tarafında denize girebilirsiniz.
Deniz suyu gayet sıcak, ama tabiki açık karadeniz olduğundan dalgalı. Dalgalı denizde yüzmek yorucu olabiliyor çünkü dalgalarla boğuşmaktan yüzmeye fırsat bulamıyorsunuz. Ama dalgalarla oynamak ta gayet zevkli olabiliyor. Aquabeach işletmesinin herhangi bir şeyini göremedik, sadece kumsala yakın bir cafe bar yapmışlar, bira, köfte patates vb. var. Fiyatları : Patates kızartması porsiyon 7 TL, köfte porsiyon 13 TL. Lezzeti fena değil.
Duş, kabin ve WC ayrıca paralı. Dandik küçük 2 tane kabin 1 kadın 1 erkek WC yanyana, 2 adet duş ta hemen önlerinde. Amatörce ve kötü görünüyor, hijyen aramayın, ağaçtan yapılmış duş, kabin ve wc ünitesi. Fiyatları Duş: 2.5 TL, kabin 1 TL, WC 1 TL.
Sonuçta tavsiye ederiz, deniz çok temiz, kumsal çok güzel ama profesyonel bir işletme yok tabi ki. Gelenle ilgilenilmiyor, giriş parası alınıyorsa duş kabin wc neden ayrıca paralı belli değil.
Plaja Giriş, Şezlong, 1 adet Bira veya Meşrubat, Patates Kızartması ve Çerez dahil: 30 TL
Adres: Balibey Mah.Ağlayankaya Cad.Uzunkum Plajı No:2
Telefon: 0 216 711 02 98 / 0 531 307 92 92
Websitesi: www.sileaquabeach.com

Kumbaba Plaji / Şile

Kumbaba, Bizanslılar döneminde kum banyosu yapılan bir yer olarak bilinmekte ve bölgenin kumunun omatizmal hastalıklara da iyi geldiği söylenmektedir. Kumbaba kamping ve karavan alanına cüzi bir ücret ödeyerek arabanızı park etme imkanı mevcuttur. Kamping alanı hizmetleri olarak soyunma kabini, duş ve tuvaletler mevcut. Ayrıca fast food tarzı kafeteryalar da bulunmakta. Şile ziyaretinizde Şile'ye girmeden sola dönerek dere boyunca yaklaşık 2 kilometre kadar mesafede ağaçların gölgesinde Kumbaba kamping ve karavan alanı ve Kumbaba plajına gelirsiniz. Ayrıca Kumbaba Tepesi de bölgenin önemli turistik alanlarından birisidir 

Şile Kumbaba Plaji 2012 Yılı Günlük Giriş Fiyatları:
Plaja Giriş, araba park dahil 5 TL
Adres: Kumbaba Mevkii, Şile / İstanbul
 


İstanbul’da denize girilebilecek yerler
Çamlimanı mevkiinde bulunan Heybeliada Halk Plajı da hafta sonu denize girmek isteyenler için ideal yerlerden. ücretler 10- 20 TL arasında

İstanbul’da denize girilebilecek yerler
Heybeliada’da bulunan Sadık Bey Plajı da ayrı bir seçenek. Burada ücretler hafta sonu 35 TL, hafta içi 25 TL

İstanbul’da denize girilebilecek yerler
Hem denizin tadına varmak hem de lezzetli balıklar yemek istiyorsanız Çatalca’ya bağlı Karaburun’a uğrayabilirsiniz. Karaburun, Karadeniz Rivierası olarak tanımlanıyor. Plaj ücretleri de 10 TL ile 20 TL arasında

İstanbul’da denize girilebilecek yerler
Şehir merkezinde deniz kenarında olmak isteyenler için bir diğer ideal yer Caddebostan. Girişler 10 ile 20 TL arasında değişiyor

İstanbul’da denize girilebilecek yerler
Fenerbahçe Plajı 170′i şezlonglu olmak üzere 400 kişiye aynı anda denizden yararlanma fırsatı tanıyor

İstanbul’da denize girilebilecek yerler
Havalar sıcakladığı zaman tercih edilen bir plaj da Poyrazköy Plajı, Poyrazköy güzel plajı ve istanbula yakınlığı ile hafta sonu denize girmek için gidilebilecek bir yer. Yemek ziyafeti için keyifle balık yiyebileceğiniz balık lokantaları bulmak mümkün, Plaj giriş ücreti 15 TL, öğrenciler için ise 10 TL. 0-7 yaş ise ücretsiz yararlanabiliyor. Giriş ücretiyle şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri, duşı ve wc alanlarından yararlanmak mümkün. 620 m. sahil şeridindeki plajda şezlong, şemsiye, cankurtaran mobosu, 3 adet cankurtaran kulesi, WC, soyunma kabini, duş, güvenlik kabini, büfe ve otopark alanı bulunuyor. Plaj, ücretsiz hizmet veriyor.

İstanbul’da denize girilebilecek yerler
Kilyos Burç Beach Eğer hafta içi gidecekseniz 30 TL, hafta sonu gidecekseniz 40 TL ödüyorsunuz. Sezonluk üyelik yaparsanız, tek kişi 500 TL; aile üyeliği ise 750 TL,

Tırmata Beach Club Kilyos Giriş ücretleri hafta içi 15 TL iken, hafta sonu 30 TL

İstanbul’da denize girilebilecek yerler
Uzunya Beach Kilyos Uzunya Beach, güzel kumsalı ve denizi, lezzetli menüleri ve bol balık çeşitleriyle restoranı, kamping alanı ve aktiviteleriyle İstanbul’da haftasonu deniz ve tatil keyfi için ideal mekanlardan 20 TL (Hafta İçi) ; 30 TL.

Büyükada’da da Ayanikola Halk Plajı var. Tarihi bir mekân olan Ayanikola’da serinlemek mümkün
Büyükada’da bulunan Naki Bey Plajı da farklı bir alternarif olabilir. Fiyatlar 20 TL’den başlıyor.
Çamlimanı mevkiinde bulunan Heybeliada Halk Plajı da hafta sonu denize girmek isteyenler için ideal yerlerden. ücretler 10- 20 TL arasında.
Heybeliada’da bulunan Sadık Bey Plajı da ayrı bir seçenek. Burada ücretler hafta sonu 35 TL, hafta içi 25 TL

İstanbul’da denize girilebilecek yerler 

Şimdi de geçiyoruz Şile tarafına…
Şile’de gidilebilecek yerlerden biri de Aqua Beach
Aqua Beach’te yeme içmeden tutun da eğlenceye kadar pek çok alternatif bulabilirsiniz.
Ağva’nın 2,5 km uzunluğunda bir plajı var.
Ağva’da da yaz aylarının bunaltıcı havasında serinleyebilir, güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul’da denize girilebilecek yerler
Hafta sonları Eğitmenler eşliğinde aerobic, tae-bo, pilates, aquagym, yoga, body pump gibi spor aktiviteleri yapabilmek fırsatı da olan Kilyos’taki Non- Stop Beach’te fiyatlar 10- 40 TL arasında değişiyor.
Kilyos Solar Beach: Hafta için giderseniz giriş için 25 TL, hafta sonu giderseniz giriş için 40 TL ödüyorsunuz. Su sporları yapabilirsiniz, denize girebilirsiniz. Mekânda aromaterapi güzellik merkezi, gym gibi aktiviteler de var

İstanbul Genelinde Denize Girilebilecek Plajlar

Silivri

Gümüşyaka Ankara Evleri Sitesi Önü (Yeterli kalite) Gümüşyaka Belediye Çadır Yeri Mevkii (İyi kalite) Çanta Beldesi Albayraklar Sitesi Önü (İyi kalite) Çanta Beldesi Kınalı Deresi Mevkii (Yeterli kalite) Marmara Uyumkent Sitesi Önü (Kötü kalite) Semizkum Basınkent 4 Sitesi Önü (Yeterli kalite) Semizkum Çadır Yeri Mevkii (Yeterli kalite) Altınorak Sitesi Mevkii (Yeterli kalite) Kumluk Mevkii (Kötü kalite) Bizimköy Sitesi Önü (Yeterli kalite) Parkköy Sitesi Önü (Kötü kalite) Selimpaşa Beldesi Başkent Sitesi Önü (Yeterli kalite) Selimpaşa Beldesi Duruman Mevkii (Kötü kalite) Celaliye Beldesi Bel Tesisleri Önü (Kötü kalite) Kamiloba Beldesi Ağar Kamping Önü (Yeterli kalite)

Büyükçekmece

Gürpınar Sahili (İyi kalite) Albatros Sahili (Yeterli kalite) Çocuk Sahili (İyi kalitede) Halk Plajı (Yeterli kalite) Mimarsinan Sahili (İyi kalite) Kumburgaz Sahili (İyi kalite)

Çatalca

Durusu Karaburun Ön Deniz Doğu Tarafı (Yeterli kalite) Durusu Karaburun Ön Deniz Batı Tarafı (Yeterli kalite) Durusu Karaburun Arka Deniz (İyi kalite) Karacaköy Ormanlı Plajı (İyi kalite) Karacaköy Evicik Plajı (İyi kalite) Karacaköy Çobankule Plajı (İyi kalite) Karacaköy Yalıköy Plajı (İyi kalite) Binkılıç Çilingoz Plajı Dereağzı (İyi kalite) Binkılıç Çilingoz Plajı (İyi kalite)

Tuzla

Kamil Abduş Gölü Mevkii (Yeterli kalite) Dodo Beach Club Önü (Yeterli kalite) Marmados Sitesi Önü (Yeterli kalite)

Sarıyer

Kısırkaya Plajı (İyi kalite) Gümüşdere Plajı (İyi kalite) Kilyos Plajı (İyi kalite) Demirciköy Dalya Plajı (Yeterli kalite) Demirciköy Uzunya Plajı (Yeterli kalite) Rumeli Feneri Koyu (Yeterli kalite) Rumeli Kavağı Plajı (Yeterli kalite) Kocataş Sahili (Yeterli kalite) Tarabya Plajı (Yeterli kalite) Emirgan Sahili (İyi kalite)

Beykoz

Riva Plajı (İyi kalite) Poyraz Plajı (İyi kalite) Riva Elmasburnu Plajı (İyi kalite) Riva Su Ürünleri Plajı (İyi kalite)

Kadıköy

Caddebostan Plajı-Büyük Kulüp Arkası (İyi kalite) Caddebostan Plajı-Irmak Okulları Arkası (Yeterli kalite) Suadiye Plajı (Yeterli kalite) Yeniköy Sahili Otel Önü (Yeterli kalite) Yeniköy Sahili Köpek Çiftliği Önü (Yeterli kalite)

Bakırköy

Menekşe Plajı Cankurtaran Kulesi Önü (İyi kalite) Menekşe Plajı İskele Önü (Yeterli kalite) Florya Güneş Plajı (Yeterli kalite) Yeşilköy Çiroz Kumsalı (Yeterli kalite) Yeşilköy Polis Merkezi Önü (İyi kalite) Yeşilköy İnternational Hospital Önü (İyi kalite)

Şile

Ağva Halk Plajı Mendirek Yanı (İyi kalite) Ağva Halk Plajı Çamlık Mevkii (Yeterli kalite) İmrenli Plajı (İyi kalite) Akçakese Akkaya Plajı (Yeterli kalite) Kabakoz Plajı (İyi kalite) Uzunkum Plajı I (İyi kalite) Uzunkum Plajı II (Yeterli kalite) Uzunkum Plajı (İyi kalite) Ağlayankaya Plajı (İyi kalite) Ayazma Plajı (İyi kalite) Ayazma Plajı Kumbaba Mevkii (İyi kalite) Sahilköy Plajı (İyi kalite)

Üsküdar

Küçüksu Plajı Göksu Deresi Tarafı (İyi kalite) Küçüksu Plajı Beylerbeyi Tarafı (İyi kalite)

Adalar

Büyükada Nakibey Plaj Önü (İyi kalite) Büyükada Su Sporları Kulübü Önü (İyi kalite) Büyükada Seferoğlu Tesisler Önü (İyi kalite) Büyükada Yörükali Plajı Önü (İyi kalite) Heybeliada Su Sporları Kulübü Önü (İyi kalite) Heybeliada Sadıkbey Plajı Önü (İyi kalite) Burgazada Su Sporları Kulübü Önü (Yeterli kalite) Kınalıada Vapur İskelesi Sağ Taraf Önü (Yeterli kalite) Kınalıada Vapur İskelesi Sol Taraf Önü (Yeterli kalite) Kınalıada Su Sporları Kulübü Önü (İyi kalite) Kınalıada Ülker Restaurant Önü (İyi kalite)